środa, 4 maja 2022 09:05

Producent pojemników plastikowych – co oferuje?

Autor kal
Producent pojemników plastikowych – co oferuje?

Bekuplast to producent pojemników plastikowych oferujący pojemniki do każdego typu zastosowania. Znajomość wymagań różnych branż pozwala na dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb. Na jakie pojemniki warto zwrócić uwagę?

Firma Bekuplast jest obecna na rynku od 1985 roku, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w zakresie produkcji pojemników z tworzyw sztucznych znajduje się wśród liderów europejskiego rynku. Obecność Bekuplast na WarsawPack, czyli Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań, umożliwia bliższe zapoznanie się z ofertą firmy. Co oferuje producent pojemników plastikowych i rozwiązań EKO dla biznesu?

Producent pojemników plastikowych – na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Pojemniki plastikowe znajdują zastosowanie w wielu branżach. Magazynowanie i transport towarów są bardzo ważne nie tylko w branży spożywczej, dlatego producent pojemników plastikowych Bekuplast oferuje rozwiązania, wśród których każda firma znajdzie opakowania plastikowe dostosowane do konkretnych potrzeb. Są to zarówno skrzynki plastikowe na pieczywo, mięso i warzywa, czy też bardzo praktyczne pojemniki składane. Producent opakowań Bekuplast oferuje między innymi rozwiązania dla firm pracujących w branży spożywczej, elektronicznej, automotive czy e-commerce. Na jakie pojemniki z tworzywa sztucznego warto zwrócić uwagę?

  • Pojemniki plastikowe lightline – są to lekkie pojemniki o wszechstronnym zastosowaniu. Podwójne ścianki sprawiają, że konstrukcja jest solidna i bardzo stabilna. Natomiast dzięki ergonomicznym uchwytom tego typu pojemniki euro są bardzo łatwe do przenoszenia.
  • Pojemniki plastikowe basicline – sprawdzają się nie tylko podczas przechowywania produktów spożywczych, ale pasują do potrzeb różnych branż. Są lekkie, a przy tym bardzo stabilne, dlatego nadają się do wielu zastosowań.
  • Pojemniki plastikowe silverline – mają wzmocnione dno, dzięki czemu są dostosowane do wymagań logistyki magazynowej i transportowej. Nadają się do automatycznego magazynowania drobnych elementów (AKL) i można je stosować w technologii przenośników taśmowych i regałów przepływowych.
  • Indywidualne rozwiązania – produkty na zamówienie są wykorzystywane w różnych branżach. Dzięki indywidualnym projektom można spełnić oczekiwania każdego klienta. Produkty na zamówienie wykorzystuje się między innymi w technologii magazynowej, przemyśle, handlu i logistyce. Są to na przykład rozwiązania dla intralogistyki, takie jak pojemniki i tace wykonywane na wymiar, które stosuje się w zautomatyzowanych magazynach drobnych elementów AKL.

Rozwiązania eko dla biznesu – opakowania wielokrotnego użytku

Misja firmy Bekuplast to nie tylko produkcja wysokiej jakości opakowań  dla różnych branż, ale też rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Realizacja tego zadania ma swoją długą tradycję, ponieważ już ponad 30 lat temu firma zajęła się produkcją opakowań wielokrotnego użytku na cebulki kwiatowe. Stosowane obecnie innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań wielokrotnego użytku pozwalają produkować trwałe, a zarazem przyjazne dla środowiska pojemniki plastikowe dla wszystkich branż. Recykling sprawia, że opakowania dostają nowe życie. Uszkodzone pojemniki są sortowane, rozdrabniane i ponownie przetwarzane. Pojemniki z regranulatu nie są w żaden sposób gorsze od produktu z nowych materiałów i zachowują one taką samą jakość i właściwości. Seria pojemników lightline została wyróżniona ekologicznym oznaczeniem "The Blue Angel", co gwarantuje, że spełniają one najwyższe normy środowiskowe, jakościowe i zdrowotne.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje