piątek, 12 lutego 2021 14:50

Przedłuż umowę w Orange na abonament i skorzystaj z bonusów

Autor Artykuł sponsorowany
Przedłuż umowę w Orange na abonament i skorzystaj z bonusów

Twoja umowa w Orange na abonament niedługo dobiega końca? Możesz przedłużyć ją szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu. Co więcej, przy okazji możesz wybrać jeden z atrakcyjnych bonusów. Powiększony pakiet danych, dodatkowe minuty na połączenia międzynarodowe, dostęp do muzycznych serwisów streamingowych bez utraty gigabajtów – sprawdź, co możesz zyskać!

Przedłuż umowę z Orange: bonusy i korzyści

Orange docenia lojalnych klientów – jeżeli zdecydujesz się przedłużyć abonament o kolejne 24 miesiące, możesz jedną z trzech bonusowych usług. Co ważne, z wybranej usługi będziesz mógł korzystać za darmo przez cały czas trwania nowej umowy.

Jeżeli jesteś aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych i regularnie oglądasz wideo on-line, z pewnością zainteresuje Cię dodatkowa paczka danych – 5 GB miesięcznie za 0 zł! Zależy Ci na wygodnym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, którzy na stałe mieszkają za granicą? Przy okazji przedłużania umowy w Orange możesz wybrać  pakiet 100 minut co miesiąc na rozmowy telefoniczne do Europy, Kanady i USA. Obejmuje on połączenia zarówno na numery stacjonarne, jak i komórkowe.

Orange przygotowało też bonus dla wszystkich miłośników muzyki. Dzięki usłudze Music Pass   oszczędzisz swoje GB, które przysługują Ci w ramach abonamentu.. Z tym bonusem, podczas słuchania muzyki w najpopularniejszych serwisach streamingowych, nie zużywasz danych. Usługa Music Pass pozwala bez ograniczeń słuchać muzyki na największych platformach streamingowych, takich jak Tidal, Spotify, Deezer, Apple Music, Amazon Music. Możesz używać zarówno aplikacji danego serwisu, jak i wersji przeglądarkowej. Pamiętaj, ze w przypadku płatnych serwisów, musisz mieć opłacony abonament (subskrypcję) na korzystanie z niej.

Telefony dla przedłużających umowę

Potrzeby zmieniają się z czasem – plan, który wybrałeś dwa lata temu, może już nie być wystarczający. Przedłużając umowę z Orange, możesz wybrać nową ofertę dopasowaną do Twoich aktualnych potrzeb. Możesz zmienić plan na taki z większym pakietem danych lub dodatkowymi usługami multimedialnymi. To również doskonała okazja, by wymienić stary telefon na nowy model. Na wszystkie osoby przedłużające umowę czekają nowe smartfony w atrakcyjnych cenach. Przygotowaną dla Ciebie ofertę smartfonów znajdziesz na stronie Orange oraz w aplikacji mój Orange.

Przedłużenie umowy w Orange – jak to zrobić?

Nową umowę możesz podpisać 120 dni przed końcem obecnej. Orange stawia na wygodę – jeżeli chcesz przedłużyć umowę na abonament, do wyboru masz kilka metod. Nową umowę możesz podpisać podczas wizyty w salonie Orange lub zrobić to on-line – bez konieczności wychodzenia z domu. Umowę szybko i wygodnie przedłużysz za pomocą aplikacji Mój Orange. Możesz także skorzystać ze strony https://www.orange.pl/lp/przedluz-umowe-z-orange (wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w tym poradniku: https://www.orange.pl/poradnik/oferta-orange/przedluzenie-umowy-w-orange/). Jeżeli jednak wolisz porozmawiać z konsultantem, do Twojej dyspozycji pozostaje infolinia Orange – połączysz się z nią, dzwoniąc pod numer 801 234 567. Możesz także zamówić rozmowę z konsultantem – na stronie orange.pl znajdziesz specjalny formularz. Doradca Orange oddzwoni na podany przez Ciebie numer.

Korzystając z kanału on-line lub infolinii, możesz wybrać e-umowę. W przypadku tradycyjnej umowy papierowej, wszystkie niezbędne dokumenty, a także nowy smartfon (jeżeli zdecydujesz się na zakup urządzenia) dostarczone zostaną przez kuriera pod wskazany przez Ciebie adres. Możliwa jest również wysyłka paczkomatem. Korzystając z opisanych metod, możesz również przedłużyć umowę na inne usługi Orange: internet domowy Orange, Orange Światłowód, internet mobilny Orange oraz pakiety Orange Love.. Przedłużenie umowy z Orange jest łatwiejsze, niż myślisz!

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka