piątek, 26 lutego 2021 14:23

Ranking bukmacherów 2021 - sprawdź koniecznie

Autor Artykuł sponsorowany
Ranking bukmacherów 2021 - sprawdź koniecznie

Nie da się ukryć, że rankingi bukmacherskie zmieniają się mocno od czasu do czasu, dlatego też dziś przedstawiamy wam najnowszy ranking bukmacherski z najlepszymi bukmacherami na Polskim rynku!


Zanim zaczniemy – czym są rankingi bukmacherskie?

Otóż nie jest to nic innego, jak zestawienie oferty bukmacherów, oraz porównanie, kto oferuje najlepszą. Naturalnie legalni bukmacherzybędą starać się przebić swoją ofertę nawzajem, choć z drugiej strony warto jest zauważyć też to, że to tylko lepiej dla ciebie. Przejdźmy jednak dalej!

Numer 1 - STS

STS to największa legalna firma bukmacherska w Polsce. STS ma udział w rynku sięgający ponad 51% - głównie ze względu na czas operowania oraz dużą liczbę lokalnych obiektów i inwestycje w takie drużyny sportowe jak Lech Poznań, Korona Kielce czy Jagiellonia Białystok. Lata doświadczeń sprawiają, że jego oferta – zarówno stacjonarna jak i online jest imponująca. Na stronie tej firmy bukmacherskiej można znaleźć wszelkiego rodzaju zakłady sportowe, w tym różne wydarzenia specjalne, oraz sporty niszowe, a nawet zakłady prezydenckie. STS zapewnia całodobową obsługę klienta, doskonałe aplikacje mobilne i wysokie premie powitalne. Jeśli już o premiach powitalnych mowa, to za pomocą kodu ,,BETONLINE” możesz uzyskać oprócz darmowego zakładu w wysokości 29 zł, zakładu wolnego od ryzyka w wysokości 25 zł dodatkowe środki, które po potwierdzeniu swoich danych trafią na twoje konto.

Miejsce 2 – Legalny bukmacher fortuna

W całym kraju istnieje około 600 punktów stacjonarnych tego bukmachera. Nic dziwnego, że firma ta zajmuje drugie miejsce w przypadku zakładów losowych w Polsce i drugie pod względem liczby transakcji dokonywanych w Internecie, jeśli chodzi o zakłady w sieci. Fortuna oferuje różne produkty związane z zakładami sportowymi. Obejmuje bardzo popularne sporty i też zakłady na zajęcia bardziej niszowe. Oczywiście Fortuna jest uważana za lidera w proponowaniu kursów sportowych - niektóre kursy są nawet wyższe niż te od STS, dlatego też ląduje na pozycji numer 2.

Na 3 miejscu Totolotek

Totolotek to najdłużej działający podmiot zajmujący się grami losowymi na naszym rynku krajowym. Jest sponsorem koszykarskich oddziałów Skry Bełchatów, Lechii Gdańsk i Legii Warszawa. Totolotek oferuje darmowy depozyt w wysokości 20 zł za darmo oraz 100% bonus w wysokości 100 zł, co jest popularną ofertą startową. W ofercie Totolotka znajduje się również promocja „Gram Grubo”, w której bukmacher do każdego wygranego zakładu dodaje 14% rabatu - rabat ten obowiązuje w czasie piątku oraz na mecze reprezentacji Polski, Ligi Mistrzów czy Ligi Europy. Mimo ofert Totolotka na zakłady bukmacherskie – i tak najpopularniejszą opcją w przypadku Totolotka są zdrapki oraz loteria dużego lotka, choć w ostatnich czasach powoli się to zmienia.

Poza podium - LV Bet

LV Bet pojawił się w Polsce w 2016 roku. Obecnie LVbet oferuje najwyższy bonus dla nowych graczy. 20 zł bez depozytu i premia od depozytu większa niż 1500 zł robią wrażenie. Dodatkowo jeśli zaprosisz znajomego do LV Bet otrzymasz aż 50zł bonusu na twoje konto. LV Bet to także idealny wybór dla fanów e-sportu, których może zaskoczyć mnogość zakładów na e-sport. LV Bet jest uznawany za bardzo ciekawy wybór, ale gracze narzekają głównie za dość nietypową, oraz zaskakująco kolorystycznie stroną główną. Naturalnie została ona przerobiona wcześniej w taki sposób, aby zadowolić większość graczy, choć z drugiej strony każdy nowy potencjalny klient może poczuć się odstraszony nietypową stylizacją strony, dlatego też ląduje na pozycji czwartej w naszym rankingu.

Wyróżnienie - Betfan

Nowy bukmacher Betfan wszedł na rynek w 2019 roku. Co ciekawe, ambasadorem firmy został słynny siłacz Mariusz Pudzianowski. Nie można zaprzeczyć, że Betfan oferuje bardzo szeroką gamę zakładów, atrakcyjne bonusy powitalne, przejrzystą i wygodną stronę internetową oraz zakłady wolne od podatku. Gry bezcłowe to tylko jedna z wielu cech wyróżniających Betfan na tle konkurencji. Najważniejsza jest ogromna oferta zakładów. Betfan oferuje szeroki wybór w popularnych i niszowych sportach oraz e-sporcie, a szanse na wygraną są naprawdę duże, co wyróżnia Betfan wśród wielu Polskich firm. Mimo to, Betfan ląduje na miejscu piątym, z racji tego że w okolicach połowy roku 2020 zawiesił swoją działalność – na około miesiąc klienci Betfan nie mieli możliwości na to, aby obstawiać, co odbiło się bardzo negatywnym echem, jeśli chodzi o opinię o Betfan. Wielu graczy nie zaufało ponownie tej firmy, zamykając swoje konta, kiedy to Betfan wznowił operację kilka tygodni później. Naturalnie powody ku takiemu postępowaniu tej firmy bukmacherskiej były podyktowane koronawirusem, ale Betfan to jedyny bukmacher, który w pełni zawiesił swoją ofertę podczas gdy inni legalni bukmacherzy nadal oferowali zakłady, choć w mocno okrojonym zakresie.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje