niedziela, 23 lipca 2023 13:58

Ranne dzieci, w tym niemowlę. Bus uderzył w osobówkę, którą jechała rodzina

Autor Marzena Gitler
Ranne dzieci, w tym niemowlę. Bus uderzył w osobówkę, którą jechała rodzina

Poważny wypadek, w którym ucierpiało 5 osób, w tym trójka dzieci, wydarzył się wczoraj Zabłędzy pod Tuchowem. Bus zderzył się z osobówką, którą jechała rodzina. Auto przewróciło się na bok.

W sobotę, 22 lipca po południu na DW 977 w Zabłędzy dostawczy renault Traffic zderzył się z osobowym fordem. Siła uderzenia była tak duża, że auto, którym podróżowała rodzina, przewróciło się na bok. Informacja o wypadku, w którym rannych zostało dwoje dzieci w wieku 7 i 10 lat i kilkumiesięczne niemowlę oraz dwoje dorosłych trafiło do służb o godz. 15.

Na miejsce ruszyły JRG 1 Tarnów (z posterunku PSP w Siedliskach), strażacy OSP z Tuchowa i Karwodrzy oraz kilka zespołów ratownictwa medycznego i policja.

Po wydobyciu poszkodowanych z rozbitego auta, wszyscy zostali przewiezienie karetkami pogotowia ratunkowego do szpitala.

DW 977 w Zabłędzy była zablokowana. W rejonie wypadku utworzył się korek samochodów ciężarowych długości 1,5 kilometra. Kierowcy mniejszych aut kierowani byli na objazdy drogami lokalnymi przez Łowczówek i Łowczów.

fot. Fb. OSP Karwodrza

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka