wtorek, 20 czerwca 2023 08:46

Rozpacz internautów. Nie żyje legenda polskiego internetu

Autor Norbert Kwiatkowski
Rozpacz internautów. Nie żyje legenda polskiego internetu

Są takie postacie, które naprawdę trudno zinterpretować. Z jednej strony nie można odmówić im grzechów życia, z drugiej - dają niesamowity "vibe" ludziom - co czynni ich szczególnymi. Taki właśnie był zmarły wczoraj Wojciech "Major" Suchodolski.

O tym, jak ciężko było przejść obojętnie obok tej postaci - pokazuje niesamowite poruszenie - jakie wywołała jego śmierć. Dziesiątki tysięcy polskich internautów w rozpaczliwym tonie żegna swojego ido... - nie, to zdecydowanie byłoby błędne określenie, dużo trafniejsze wydaje się przyjaciela.

Ten artykuł nie ma celu gloryfikowania postaci "Majora". W transmisjach internetowych z jego udziałem nie brakowało alkoholu, wulgaryzmów. Coś jednak sprawiło, że po śmierci 49-latka, nie przeczytamy w sieci praktycznie negatywnych komentarzy na jego temat. Ktoś zapyta, dlaczego? Wydaje się, że kluczowa była jego prawdziwość, o czym najlepiej świadczą komentarze...

  • w c**j będzie brakować tych jego cudownych powiedzonek i filozoficznych myśli... (pisownia oryginalna)
  • czuje sie jak by mi umarł przyjaciel (pisownia oryginalna)

- to tylko nieliczne przykłady sympatii od internautów.

Pojawia się również - i całkiem słusznie - wiele opinii, że popularny "Major" wraz ze swoimi towarzyszami internetowymi, sam pomógł wygrać śmierci ten "pojedynek".

  • W smutnym losie tego człowieka najważniejszy jest udział ludzi, którzy z jego ułomności i słabości zrobili sobie maszynkę do zarabiania kasy - napisał jeden z internautów, z czym trudno się nie zgodzić...

Nic to jednak już nie zmieni... W tej historii jedno jest pewne! Wojciech Suchodolski przez lata był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim interencie.

***

Wojciech Suchodolski znany jako Major był patoinfluencerem, współpracującym z Krzysztofem Kononowiczem. Swój przydomek zyskał po tym, gdy w swoich filmach ubierał mundur radziecki. Internautom przez lata swojej twórczości dał się poznać jako osoba błyskotliwa, posiadająca świetne poczucie humoru, a zarazem nie potrafiąca sobie poradzić ze swoimi uzależnieniami.

Foto: youtube/pixabay

Rozrywka - najnowsze informacje

Rozrywka