wtorek, 24 stycznia 2023 10:04

[Wideo] Rozpoznajesz ich? To oni pobili kontrolera. Policja prosi o pomoc

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
[Wideo] Rozpoznajesz ich? To oni pobili kontrolera. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji trzech sprawców, którzy pobili kontrolera biletów na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej w Krakowie.

7 listopada 2022 roku, w godzinach popołudniowych na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej trzech mężczyzn szarpało kontrolera biletów i zadawało mu uderzenia kulą ortopedyczną w głowę. Pobicie miało związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń głowy.

W tej sprawie Komisariat Policji I w Krakowie prowadzi dochodzenie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Zachód, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli fotografię, na której znajduje się wizerunek sprawców tego przestępstwa. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia ich personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu, które publikujemy.

Mężczyzna nr 1 ubrany w charakterystyczną czerwoną czapeczkę oraz czarną kurtkę, posiada zarost (brodę);
Mężczyzna nr 2 ubrany w szarą bluzę, ciemne spodnie, ma ciemne, krótkie włosy;
Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numerem telefonu: 47 83 52 914 lub mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl.

Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji trzech sprawców, którzy pobili kontrolera biletów na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej w Krakowie. 7 listopada 2022 roku, w godzinach popołudniowych na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej trzech mężczyzn szarpało kontrolera biletów i zadawało mu uderzenia kulą ortopedyczną w głowę. Pobicie miało związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń głowy. W tej sprawie Komisariat Policji I w Krakowie prowadzi dochodzenie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Zachód, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli fotografię, na której znajduje się wizerunek sprawców tego przestępstwa. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia ich personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu, które publikujemy. Mężczyzna nr 1 ubrany w charakterystyczną czerwoną czapeczkę oraz czarną kurtkę, posiada zarost (brodę); Mężczyzna nr 2 ubrany w szarą bluzę, ciemne spodnie, ma ciemne, krótkie włosy; Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod ☎️ 47 83 52 914 lub mailowo na adres: ➡️kp1@krakow.policja.gov.pl Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

Opublikowany przez Małopolska Policja Wtorek, 24 stycznia 2023

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka