sobota, 8 lutego 2020 05:11

Rupniów. Niespodzianki dla dzieci, które zasługują na radość

Autor Marzena Gitler
Rupniów. Niespodzianki dla dzieci, które zasługują na radość

29 stycznia w Szkole Podstawowej w Rupniowie odbyło się podsumowanie XI Miejsko-Gminnego Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem „Najpiękniejsza bombka choinkowa”.

Koordynatorkami konkursu są nauczycielki: Renata Lisek, Marta Machynia, Urszula Pałka, Beata Ryś, Maria Uryga, Wioletta Bukowiec. Przygotowane prace oceniali członkowie Komisji Konkursowej: Aleksander Majerski, Marta Królik, Barbara Lisek i  Jolanta Janas, którzy podkreśli bardzo wysoki poziom i ogromny wkład pracy włożony w wykonanie bombek choinkowych.

W podsumowaniu plastycznej rywalizacji udział wzięli m.in.: poseł Urszula Nowogórska, starosta Mieczysław Uryga i wójt Jan Skrzekut. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali wspaniałe nagrody, które były spełnieniem konkretnych marzeń. Nie zabrakło również nagród specjalnych, przyznanych przez przybyłych gości.

W ufundowanie nagród i pomoc w zorganizowanie kończącego konkurs balu po raz kolejny włączyło się wierne grono niezawodnych przyjaciół – osób i instytucji wrażliwych na potrzeby dzieci. Po rozdaniu nagród uczestników zaproszono na posiłek przygotowany przez szkolną kuchnię. Potem dzieci, rodzice i goście bawili się wspólnie na balu, przy muzyce, którą przygotował tradycyjnie DJ Lech Zwoliński.

Inf. i foto: ZS w Rupniowie

Limanowa - najnowsze informacje