czwartek, 30 lipca 2020 09:52

Rytro: Urząd Gminy już otwarty. Znane są wyniki testów wśród pracowników

Autor Aleksandra Tokarz
Rytro: Urząd Gminy już otwarty. Znane są wyniki testów wśród pracowników

Urząd Gminy w Rytrze zamknięty został 20 lipca, po tym, jak u jednego z pracowników potwierdzono zakażenie koronawirusem. Po tygodniowej nieobecności wraca do obsługi interesantów. Są jednak spore ograniczenia.

Wszyscy zainteresowani załatwieniem spraw w Urzędzie Gminy w Rytrze są proszeni, w pierwszej kolejności, o kontakt telefoniczny, mailowy bądź poprzez tradycyjną pocztę. Gdy sytuacja wymaga spotkania z konkretnym pracownikiem urzędu, fakt ten również zależy uprzednio zgłosić poprzez telefon.

Wójt gminy Rytro informuje jednocześnie, że badania przeprowadzone wśród pracowników nie wykazały żadnego zagrożenia. Jedyny przypadek zakażenia koronawirusem wykryty został tydzień temu, a chory przebywa na kwarantannie.

Rytro: Urząd Gminy zamknięty! Powodem – koronawirus
Od poniedziałku (20.07.) Urząd Gminy w Rytrze jest zamknięty dla stron do odwołania. Powodem, jest wykrycie koronawirusa u jednego z pracowników gminy. Obecnie, wszyscy pracujący w urzędzie są na kwarantannie i będą poddawani testom. W zeszły piątek (17.07.) Urząd Gminy w Rytrze otrzymał informacje…

fot. UG Rytro

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje