wtorek, 16 marca 2021 13:29

Sądeczanka trafiła z lotniska wprost do … prokuratury. Za co?

Autor Aleksandra Tokarz
Sądeczanka trafiła z lotniska wprost do … prokuratury. Za co?

Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kobietę po przylocie z Londynu. 47-letnia mieszkanka Nowego Sącza z krakowskiego lotniska trafiła wprost do prokuratury. Co było przyczyną zatrzymania?

Kobieta przyleciała do Krakowa wczoraj w godzinach wieczornych. Podczas kontroli granicznej okazało się, że mieszkanką Sądecczyzny interesuje się polski wymiar sprawiedliwości. Wobec kobiety widniały dwa postanowienia prokuratorskie (z Nowego Sącza oraz Dębicy) o zakazie opuszczania kraju.

- Ponadto 47-latka była poszukiwana przez Komendę Miejską Policji oraz Prokuraturę Rejonową w Nowym Sączu, w związku z art. 158 § 3 Kodeksu karnego (udział w bójce ze skutkiem śmiertelnym) – informuje chor. SG Michał Tokarczyk.

Strażnicy graniczni zatrzymali 47-letnią sądeczankę. Kobieta po zakończeniu czynności służbowych na lotnisku, została przekazana funkcjonariuszom Policji.

W Nowym Sączu będzie bezpieczniej. Zadbają o to Wody Polskie
Minimalizacja ryzyka powodziowego – to główny cel, który przyświeca Wodom Polskim, które zapowiedziały, iż w kwietniu zostanie ogłoszony przetarg na prace przy regulacji potoku Dąbrówka. Zmieni się także otoczenie rzeki Kamienica.

fot. Karpacki Oddział Straży Granicznej

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje