środa, 31 sierpnia 2022 12:21

Salon Maxfliz w Krakowie – oferta dla wymagających

Autor Artykuł sponsorowany
Salon Maxfliz w Krakowie – oferta dla wymagających

Któż nie marzy, aby mieszkać w komfortowych warunkach? Cieszyć się wysokiej jakości, praktycznymi meblami i każdego dnia czuć po królewsku?  Tym bardziej, że mieszkanie w estetycznym otoczeniu ma duży wpływ na Twoje samopoczucie i wypoczynek, a co za tym idzie – energię i kreatywność. Nie trzeba ograniczać się do marzeń.

Salon Maxfliz w Krakowie pozwoli zmienić je w rzeczywistość. W jaki sposób? Przeczytaj i dowiedz się o tej niezwykłej ofercie. Jeśli z niej skorzystasz, możesz zmienić swoje życie na lepsze!

Salon mebli, który zmieni Twoje życie

Salon Maxfliz w Krakowie powstał z pasji nie tylko do meblarstwa, ale przede wszystkim aranżacji wnętrz. Stoją za nim mający wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie fachowcy, których wiedza jest dla Ciebie dostępna w każdej chwili. Nie ma znaczenia, co chcesz zrobić – czy będzie to stworzenie kuchni w stylu prowansalskim, salonu w stylu minimalistycznym czy domowego spa, w każdej sytuacji służą pomocą i bezcennym doświadczeniem.

Krakowski Maxfliz dba o maksymalną wygodę klientów, dlatego na miejscu znajdują się wszystkie niezbędne elementy do wykończenia wnętrz. Zaczynając od płytek i tapet, kończąc na oświetleniu technicznym. Przygotowano się na każdą możliwość oraz zróżnicowane wymagania klientów, a dzięki szerokiej ofercie produktów wszyscy mają gwarancję pełnej satysfakcji.

Odwiedź salon mebli Maxfliz – oferowane są na miejscu darmowe konsultacje projektowe, zakończone stworzeniem wizualizacji. Projekty wykonuje się po rozmowach z projektantami. Powiedz, im, czego oczekujesz, a oni zrobią wszystko, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie – i zobaczysz je na własne oczy dzięki wizualizacji! W celu zapewnienia jak najlepszego efektu salon współpracuje z pracownią architektury wnętrz Deer Design.

Produkty najlepszej jakości

Salon Maxfliz w Krakowie to wszystko, co najlepsze – zapomnij o kompromisach. Czy będą to płytki czy meble na taras, możesz spodziewać się najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno materiałów wykonania, jak i designu. Każdy produkt zakupiony w Maxflizie będzie towarzyszyć Ci przez długi czas, zawsze wyglądając niczym świeżo kupiony.

A jeśli urządzasz mieszkanie od podstaw, możesz całkowicie zdać się na wybór ekspertów. Jedną z propozycji jest program „Mieszkanie pod klucz”. Nie jest przy tym ważna wielkość, jaką ma dane lokum. Eksperci Maxfliz dostosują wnętrza do potrzeb domowników, tworząc optymalne projekty aranżacji oraz dostarczając elementy wykończeniowe i meble. Na tym jednak nie koniec – ponieważ praca jest ich pasją, nadzorują także wykonanie prac budowlanych oraz zajmują się dekoracjami.

Chcesz się poczuć jak gwiazda lub po prostu pochwalić znajomym swoim odświeżonym mieszkaniem? Kolejną z propozycji jest profesjonalna sesja zdjęciowa. Czegokolwiek nie zrobisz z fotografiami, będą dla Ciebie pamiątką na całe życie!

Warto podkreślić, że działania ekspertów Maxfliz są elastyczne – dopasowują projekty oraz umeblowanie do indywidualnych potrzeb, a w razie potrzeby mogą nawet zaprojektować i wykonać dla Ciebie meble na wymiar!

Mieszkasz poza Krakowem? Nie szkodzi

Choć Kraków to główna siedziba firmy, jej działanie nie jest ograniczone tylko do tego miasta. Zainteresowanie klientów oraz dynamiczny rozwój sprawiły, że niemal koniecznością stało się otwarcie salonów w innych rejonach kraju. Dlatego oprócz głównego sklepu w Krakowie Maxfliz zaprasza także do odwiedzenia jego punktów w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie.

Każdy salon Maxfliz to taka sama, wysoka jakość obsługi, możliwość zobaczenia na żywo przykładowych ekspozycji oraz rozmowy z projektantami. Jeśli nie masz czasu na osobiste wizyty lub mieszkasz w innym rejonie kraju, wówczas możesz zapoznać się z pełną ofertą na stronie internetowej, a także zamówić wybrane propozycje z opcją dostarczenia kurierem na wskazany adres.

To bardzo wygodne, jeśli interesuje Cię odświeżenie umeblowania, wymiana płytek czy nowa aranżacja pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. A ponieważ wszystkie propozycje to również przystępne ceny – zapoznaj się z ofertą Maxfliz już dzisiaj!

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka