poniedziałek, 13 grudnia 2021 15:24

Samochód dachował w rzece. Nie żyje 50-letnia kobieta

Autor Norbert Kwiatkowski
Samochód dachował w rzece. Nie żyje 50-letnia kobieta

Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj (13 grudnia) około godziny 13:30  w miejscowości Włosienica na ulicy Długiej  (DK44).

[AKTUALIZACJA]

– Kobieta w stanie ciężkim pod opieką ratowników medycznych została przewieziona do szpitala. Z uwagi na bardzo poważne obrażenia ciała, życia 50 - latki nie udało się uratować. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta mogła zasnąć lub zasłabnąć za kierownicą – informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, Oficer Prasowy KPP w Oświęcimiu.

***

Według wstępnych ustaleń policji,  50-letnia mieszkanka gminy Zator  kierując samochodem marki Fiat straciła panowanie nad pojazdem w wyniku  czego uderzyła w ogrodzenie  posesji, a następnie w barierę mostu po czym dachowała w rzece.

Do poważnego wypadku doszło w powiecie oświęcimskim. Trwa reanimacja kobiety.

Opublikowany przez 112malopolska.pl Poniedziałek, 13 grudnia 2021

Ranną i nieprzytomną kobietę z wnętrza samochodu wydostali strażacy. W stanie ciężkim trafiła pod opieką ratowników medycznych, a następnie została przewieziona do  szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta mogła zasnąć lub zasłabnąć za kierownicą. Aktualnie na miejscu nadal pracują służby, jednakże nie ma utrudnień w ruchu drogowym.

fot: KPP Oświęcim

fot. główna: Facebook/Małopolskie Drogi

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje