czwartek, 15 października 2020 08:21

Sauna zamknięta po dwóch tygodniach. Zamiast 3 osób nawet 10

Autor Mirosław Haładyj
Sauna zamknięta po dwóch tygodniach. Zamiast 3 osób nawet 10

O decyzji poinformowała dyrekcja Krytej Pływalni w Bochni za pośrednictwem strony internetowej.

Sauna została zamknięta dla klientów w środę 14 października. Na stronie pływalni pojawił się komunikat o następującej treści:

Z przykrością informujemy, że ze względu na coraz liczniejsze przypadki łamania zasad korzystania z sauny fińskiej obowiązujących w czasie epidemii, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno naszych Klientów, jak i pracowników, od środy 14 X br. sauna zostanie ponownie zamknięta – do odwołania ! Apelujemy o przestrzeganie obowiązujących na pływalni zasad korzystania z obiektu w trakcie epidemii SARS-CoV-2!

Z zamieszczonego na facebookowym profilu komentarza dyrektora pływalni wynika, że, pomimo obostrzeń związanych z epidemią, klienci nie przestrzegali limitu osób, które mogły jednocześnie korzystać z sauny:

Szanowny Panie, kiedy w saunie, w której zgodnie z regulaminem może przebywać max. 6 osób, a w czasie epidemii max. 3 osoby, w poniedziałek i wtorek próbowało się zmieścić od 7 do 10 osób nie reagując na apele ratowników lub wprost się z nich śmiejąc - to proszę mieć pretensje do tych, którzy w "czterech literach" mają zasady obowiązujące na obiekcie. A basenik to jest potrzebny np. w szpitalu, w Bochni mamy pływalnię

wyjaśnił Robert Hołda.

koronawirus najnowsze informacje

Inf.: Kryta Pływalnia w Bochni

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje