środa, 24 sierpnia 2022 12:35

Siedlce: Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w rowie

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Siedlce: Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w rowie

Do wypadku doszło 22 sierpnia po godzinie 22:00 w miejscowości Siedlce. Na miejscu pracowały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Siedlce.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że, kierowca BMW E90 stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego doszło do uderzenia w krawężnik. Następnie pojazd wpadł do przydrożnego rowu. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który opuścił pojazd o własnych siłach. Na miejsce zdarzenia najechał karetka transportowa. Ratownicy udzieli pomocy osobie poszkodowanej oraz zabrali ją do szpitala.

-Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe. Dalsze czynności polegały na kierowaniu ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo oraz na oświetleniu terenu działań. Pojazd został przekazany przybyłej na miejsce zdarzenia osobie z rodziny kierującego. Na miejscu pozostały patrol policji oraz zastęp OSP Siedlce w celu pomocy w oświetleniu terenu na czas prowadzonych czynności dochodzeniowych przez policję. Pojazd został zabrany przez pomoc drogową

-relacjonują strażacy.

Inf. i foto: PSP NS

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka