niedziela, 26 listopada 2023 14:43

Spłonął szałas w Poroninie. Ogień pojawił się w środku nocy

Autor Marzena Gitler
Spłonął szałas w Poroninie. Ogień pojawił się w środku nocy

Strażacy z Olczy, Poronina, Suchego i Zakopanego w środku nocy gasili drewniany szałas, który zapalił się w Poroninie. Z budynku zostały tylko zgliszcza.

Pożar zauważono ok. godz. 02:45. Palił się drewniany budynek typu szałas przy ul. Kościuszki w Poroninie. Na miejsce wezwano strażaków z KP PSP z Zakopanego oraz pobliskich OSP z Poronina, Suchego i Olczy.

Niestety, budynek spłonął niemal doszczętnie. "Po dojeździe na miejsce zdarzenia nasze działania polegały na pomocy w gaszeniu palącego się budynku oraz jego częściowej rozbiórki w celu dogaszania zarzewi ognia. W wyniku pożaru budynek uległ całkowitemu zniszczeniu.  Działania na miejscu kończymy około godziny 04:30 po czym wracamy do koszar" - podsumowali akcję strażacy z OSP Suche.

Przyczyny pożaru wyjaśni policja.

🚨Wyjazd 14/2023🚨 W dniu dzisiejszym tj.26.11.2023r. o godzinie 02:45 zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami GCBA Jelcz...

Opublikowany przez OSP Suche Niedziela, 26 listopada 2023

Poronin, ul. Kościuszki. Pożar drewnianego budynku typu szałas. Na miejscu: JRG KP PSP Zakopane OSP Zakopane-Olcza OSP Ochotnicza Straż Pożarna w Poroninie OSP Suche 📝 Krzysztof Leja 📸 Krzysztof Galica

Opublikowany przez KP PSP Zakopane Sobota, 25 listopada 2023
Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka