niedziela, 10 grudnia 2023 11:19

Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim już dziś! Zapraszają Wydawnictwo Znak oraz „Tygodnik Powszechny”

Autor Mirosław Haładyj
Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim już dziś! Zapraszają Wydawnictwo Znak oraz „Tygodnik Powszechny”

Wydawnictwo Znak oraz „Tygodnik Powszechny” zapraszają na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim, które odbędzie się w niedzielę 10 grudnia o godz. 19.00, w MOS-ie (ul. Rajska 12 w Krakowie). Rozmowę poświęconą książce Sprawdzian z miłości. Jak kochać w czasach nienawiści poprowadzi Anna Goc. Podczas spotkania będzie można kupić książki.

Sprawdzian z miłości. Jak kochać w czasach nienawiści to opowieść o relacjach, Kościele i nas samych. Ksiądz Adam Boniecki od lat wnikliwie i z otwartą głową obserwuje otaczającą nas rzeczywistość. Uważnie przygląda się polskiemu społeczeństwu i problemom, z jakimi się mierzymy. Jego komentarze są niezwykle wyważone, potrzebne, mądre.

Dlaczego przyjaźń jest nam niezbędna? Co zmieniła w nas wojna tuż za granicą? Kim są ludzie nowej epoki i czego możemy się od nich nauczyć? Jak zaakceptować słabość ludzkiego ciała? Ile chrześcijaństwo ma jeszcze wspólnego z Chrystusem? I co nam zostało z mitu Jana Pawła II?

Książka zawiera najlepsze i najbardziej aktualne teksty księdza Adama publikowane na łamach „Tygodnika Powszechnego”, które są odpowiedzią dla wszystkich zawiedzionych Kościołem i otaczającą rzeczywistością.
_________

Zdjęcie ks. Adama Bonieckiego zamieszczone na grafice promującej wydarzenie wykonał Adam Walanus, https://adamwalanus.pl/2014/boniecki.html

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka