wtorek, 14 września 2021 08:30

Stary niedźwiedź mocno śpi? Nie, nie - to tylko pijane piętnastolatki na przystanku w Olkuszu

Autor Norbert Kwiatkowski
Stary niedźwiedź mocno śpi? Nie, nie - to tylko pijane piętnastolatki na przystanku w Olkuszu

Piątek wieczór to czas, kiedy można sobie pozwolić na rozluźnienie. Oczywiście jeśli jest to robione z głową. Zdecydowanie nie potwierdziły tej tezy dwie piętnastolatki z Olkusza, które urządziły sobie libacje, a następnie zasnęły na przystanku. Teraz dziewczyny czekają poważne kłopoty...

W piątkowy wieczór - tuż po godzinie 23:00  olkuscy policjanci zostali skierowani na interwencję do dwóch nieletnich dziewczyn. Według zgłoszenia, dziewczyny miały leżeć nietrzeźwe na przystanku autobusowym przy ulicy Kościuszki w Olkuszu.

Ba miejscu okazało się, że zgłoszenie jest prawdziwe. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zastali leżącą na ławce dziewczynę, z którą nie było żadnego kontaktu. Druga nastolatka, na widok policyjnego radiowozu, próbowała się ukryć za tablicą informacyjną. 15-latka miała bełkotliwą mowę i z trudem utrzymywała się na nogach. Od nieletnich policjanci wyczuli woń alkoholu.

Niestety dla dziewczyn, o tym zdarzeniu niezwłocznie poinformowano rodziców, którzy zjawili się na miejscu interwencji. To nie koniec kłopotów... O sytuacji zostanie poinformowany sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszych środkach wychowawczych wobec nastolatek.

Foto: Zdjęcie poglądowe - Miasto Ełk

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje