niedziela, 8 maja 2022 12:59

Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficzne MgFoto już w nowej siedzibie!

Autor Marzena Gitler
Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficzne MgFoto już w nowej siedzibie!

W Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu symbolicznie przecięto wstęgę niejako otwierając nową siedzibę Stowarzyszenia Myślenickiej Grupy Fotograficzne MgFoto. Przy okazji zaprezentowano przeglądowy wernisaż fotograficzny pod nazwą „Bo góry są w nas”.

Oficjalnego otwarcia nowej siedziby MgFoto dokonali burmistrz Jarosław Szlachetka w obecności swojego zastępcy Mateusza Sudra oraz kierownictwa MOKiS Piotra Szewczyka i Natalii Nowackiej.

- Pragniemy podzielić się wspaniałą wiadomością.  Mamy wreszcie własne, profesjonalne studio fotograficzne. W piątek 22 kwietnia 2022r. przy udziale zacnych gości nastąpiło uroczyste otwarcie naszej nowej fotograficznej przestrzeni. Przecięliśmy symboliczną wstęgę, był toast, przemowy, wywiady, życzenia oraz pamiątkowe zdjęcia. Inauguracja to szczególna chwila i duże emocje. Jeszcze raz dziękujemy panu burmistrzowi Miasta i Gminy Myślenice Jarosławowi Szlachetce za życzliwość i wsparcie finansowe niezbędne do wyposażenia tego miejsca. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem dowód na zaufanie i dobra współpracę. Jako stowarzyszenie czujemy się zaopiekowani i docenieni – mówi Grażyna Gubała, prezes Stowarzyszenia MgFoto.

Studio MgFoto mieści się w budynku MOKiS, a prezes stowarzyszenia dziękowała też za ciepłe przyjęcie i współpracę władzom Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, gdzie można obejrzeć wystawę zdjęć przedstawiających górskie klimaty w wykonaniu fotografów z myślenickiej grupy.

inf. i fot. UMiG Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje