czwartek, 4 maja 2023 10:52

Święto Kwitnących Sadów w Łososinie Dolnej - 07.05.23.

Autor Artykuł partnera
Święto Kwitnących Sadów w Łososinie Dolnej - 07.05.23.

Po trzech latach przerwy związanych z  pandemią, z niecierpliwością wyczekiwaliśmy powrotu największego  wydarzenia kulturalnego w Gminie Łososina Dolna - Święta Kwitnących  Sadów. Impreza odbędzie się 7 maja na płycie lotniska Aeroklubu  Podhalańskiego.

W tym  roku gwiazdą wieczoru będzie CLEO, charyzmatyczna wokalistka, znana ze  swoich największych hitów takich jak: Za krokiem krok, Żywioły, Dom czy  też My Słowianie. Ponadto na scenie zaprezentuje się idol młodego  pokolenia Oskar Cyms, który podbija branżę muzyczną.

W  programie imprezy znajdą się również występy Parafialno Gminnej  Orkiestry Dętej, Kabaretu Czesuaf, Big Bandu Łososina Dolna oraz zabawa  taneczna z zespołem Kruca Banda. Ponadto będziemy mogli zobaczyć  spektakularne, podniebne akrobacje lotnicze! Nie zabraknie również  atrakcji dla najmłodszych – muzyczny spektakl pt. "Bajeczna Fiesta"  wykona Teatr Kultureska. Dodatkowo wesołe miasteczko, z karuzelami i  dmuchańcami, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha.

Obchody Święta Kwitnących Sadów, rozpoczniemy o godzinie 11:00 uroczystą Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Łososinie Dolnej.

Wstęp 20 PLN (dzieci szkoła podstawowa wstęp wolny). Bilety do nabycia w dniu wydarzenia.

Zapraszamy!

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje