wtorek, 10 listopada 2020 09:14

Szybki elektryk w Krakowie

Autor Artykuł sponsorowany
Szybki elektryk w Krakowie

W próbach samodzielnego remontowania mieszkań i domów nie ma nic złego. Polacy to zaradny naród, który niemal zawsze próbuje zmierzyć się z narzuconymi przez siebie trudnościami. Są jednak sytuacje, gdy szybkie i profesjonalne działanie jest niezbędne. Awarie instalacji elektrycznych stwarzają zagrożenia zdrowia domowników, nierzadko narażając również podłączone do obwodu urządzenia.

Gdzie szukać sprawdzonego elektryka z Krakowa? Oczywiście przez Internet!

W próbach samodzielnego remontowania mieszkań i domów nie ma nic złego. Polacy to zaradny naród, który niemal zawsze próbuje zmierzyć się z narzuconymi przez siebie trudnościami. Są jednak sytuacje, gdy szybkie i profesjonalne działanie jest niezbędne. Awarie instalacji elektrycznych stwarzają zagrożenia zdrowia domowników, nierzadko narażając również podłączone do obwodu urządzenia.

Jak znaleźć sprawdzonego elektryka w Krakowie? Na co zwrócić uwagę podczas umawiania terminu pierwszej wizyty? Czy zamawianie fachowca od instalacji elektrycznych przez Internet jest w ogóle możliwe?

Czy warto zaufać fachowcowi z polecenia?

Odpowiedzi na powyższe pytanie jest mnóstwo, a wszystko zależy od ilości wolnego czasu i podatności na zawód. Najczęściej wybieranym typem fachowca jest elektryk z tzw. polecenia. Nie ma w tym nic złego, ale poleganie na poleceniu od znajomych posiada jeden, kluczowy mankament. Nigdy nie jesteśmy pewni, że sprawdzony przez przyjaciół elektryk ma odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia. Nie możemy zakładać, że skoro udało mu się naprawić instalację znajomych, to z naszą pójdzie mu równie gładko.

Elektryk z Krakowa przez Internet?

Dużo lepszym sposobem na wybór elektryka z Krakowa jest... Internet. Portal Usterka.pl od lat oferuje pełen zakres usług elektrycznych, świadczonych przez sprawdzony zespół fachowców. Niewątpliwą zaletą ich modelu funkcjonowania jest ciągła weryfikacja umiejętności i kwalifikacji pracowników. Klienci Usterki mają pewność, że obsługujący ich fachowiec potwierdził swoją wiedzę techniczną i umiejętności odpowiednim certyfikatem. W czasach, gdy niemal każdy może okrzyknąć się specjalistą zdaje się to być szczególnie ważne.

Najbliższy wolny termin? - Pan zadzwoni za miesiąc...

Z pewnością nie raz spotkałeś się z taką sytuacją. Kontakt z fachowcem z ogłoszenia skończył się już na etapie wybory wolnego terminu, ponieważ pierwsza wizyta dopiero za miesiąc. No dobrze, ale co mają zrobić osoby, u których awaria instalacji elektrycznej uniemożliwia swobodną pracę lub wypoczynek we własnym mieszkaniu? O umawianiu wizyty elektryka z serwisu Usterka.pl opowiedziała nam Pani Maria z krakowskiego Kazimierza:

Zwykle nie bawię się w zakupy przez Internet, bo lubię najpierw dokładnie wszystko obejrzeć, zanim zdecyduje się na zakup. Niestety jednak lockdown sprawił, że w domu siedzę niemal cały dzień, a wszystkie wyjścia staram się ograniczać. Przy ostatniej awarii świateł zdecydowałam się zajrzeć do Internetu. Trafiłam na pewną stronę, na której umówiłam fachowca na kolejny dzień. Wydaje mi się, że musiałam kliknąć łącznie z cztery przyciski, a elektryk rzeczywiście był u mnie nazajutrz”.

Wyposażenie elektryka to podstawa!

Skoro mamy za sobą weryfikacje umiejętności i wiedzy fachowca, warto dowiedzieć się czegoś o jego narzędziach. Braki w wyposażeniu elektryków to jedna z najczęstszych skarg, zgłaszanych przez osoby potrzebujące fachowej pomocy. Elektrycy z ogłoszeń lokalnych przyjeżdżają bez zapasowych części lub urządzeń pomiarowych, co bardzo często zwiększa ostateczną wycenę naprawy.

Profesjonalny elektryk z Krakowa zawsze ma przy sobie szczypce izolowane, wkrętaki, czy ściągacze. Właściwie to im więcej, tym lepiej! Fachowcy z Usterki szczycą się doskonałym wyposażeniem, które w połączeniu z ich codzienną dostępnością sprawia, że większość napraw wykonywanych jest podczas pierwszej wizyty.

Dojazd na Kazimierz? A może wizyta w Nowej Hucie?

Istnieje jeden aspekt zawodu elektryka, który ostatecznie decyduje o możliwości nazwania fachowca profesjonalistą. Chodzi oczywiście o umiejętność dojazdu do mieszkania klienta. Nasz piękny Kraków słynie z popołudniowych i wieczornych korków, które nie raz utrudniły nam dojazd do własnego miejsca zamieszkania. Nie inaczej jest w przypadku fachowców. O problemach z dojazdem fachowca z „polecenia” opowiada nam Pan Marek z Nowej Huty:

„Nigdy nie korzystałem z usług elektryków, dlatego, gdy spotkała mnie awaria instalacji, nie wiedziałem, do kogo mógłbym się zgłosić. Dostałem od znajomego namiar na fachowca, który robił mu remont i umówiłem wizytę. I tu właśnie był mój błąd. Nie dogadaliśmy się do końca, więc po tygodniu okazało się, że nie jest w stanie dojechać na Nową Hutę. Nie wiem, czy nie spinał mu się budżet, czy po prostu było to nieopłacalne, ale jest to jednak tydzień w plecy”.

Gdzie szukać profesjonalnego elektryka z Krakowa?

Poszukiwania fachowców od instalacji elektrycznych warto zatem rozpocząć od Internetu. Decydowanie się na sprawdzone firmy oferujące dostęp do doświadczonej kadry pracowników zmniejsza szansę na przyszły zawód. Poleganie na elektrykach z polecenia lub elektrykach z ogłoszeń lokalnych nierzadko kończy się wyższymi kosztami i dłuższym czasem oczekiwania na realizację zlecenia. Dobrze wiemy, że każdy z nas ceni sobie swój czas oraz pieniądze, dlatego w kwestii fachowców warto postawić na najlepszych z najlepszych.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje