czwartek, 22 lipca 2021 10:01

Tarnów. Tu zaszczepisz się dziś po raz ostatni

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. Tu zaszczepisz się dziś po raz ostatni

Dzisiaj po raz ostatni będzie można zaszczepić się przeciw chorobie Covid-19 w Miejskim Punkcie Szczepień Powszechnych w hali przy ulicy Gumniskiej. Miejsce to od jutra zostanie zamknięte, a w sierpniu powróci do swojej poprzedniej funkcji – imprez sportowych.

- W Tarnowie mamy aż piętnaście punktów, w których można się zaszczepić. W każdym z nich są miejsca. Nie ma więc już potrzeby, by utrzymywać tak kosztowną salę, kiedy przyjąć szczepionkę można praktycznie bez kolejki w innych punktach – informuje prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych, Jan Musiał.

Dodatkowo dzisiaj, bez rejestracji, w zamykanym punkcie, do godziny 15, będzie można przyjąć szczepionkę firmy Pfizer bez rejestracji.

Mimo zamknięcia miejskiego punktu, szczepienia będą się dalej odbywać w punktach mobilnych oraz w przychodniach i aptekach.

Przyjąć preparat przeciw Covid-19 można w Centrum Medycznym KOL-MED, Zespole Przychodni Specjalistycznych (dwa punkty), PZU Zdrowie Centrum Medycznym, Miejskiej Przychodni Lekarskiej numer 1, 3, 4 i 5, CenterMedzie, nMedica (dwa punkty), Mościckim Centrum Medycznym i w Punkcie Szczepień Powszechnych w Arenie Jaskółka Tarnów. Od niedawna przyjąć szczepionkę można także w aptece Niskie Ceny przy ulicy Czerwonych Klonów 4 oraz w aptece Euromedycyna przy ul. Długiej 19.

koronawirus najnowsze informacje

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje