niedziela, 13 czerwca 2021 12:36

Tego w Krakowie jeszcze nie grali. MPO uruchomiło kontener na... niechciane meble

Autor Norbert Kwiatkowski
Tego w Krakowie jeszcze nie grali. MPO uruchomiło kontener na... niechciane meble

Chyba każdy z nas był kiedyś w sytuacji w której uznał, że przyszedł czas na zmianę umeblowania w naszym domostwie. Normalna sprawa! Problem, często natury emocjonalnej pojawia się w momencie, gdy musimy rozstać się z jakimś meblem do którego mamy sentyment, a nie chcemy by trafił na śmieci. Od czwartku w Krakowie działa specjalny kontener na takie sprzęty... Dla nas świetny pomysł.

MPO od czwartku (10 czerwca br.) wdrożyło w życie ten niezwykle ciekawy pomysł. Kontener na meble znajduje się w  Lamusowni przy ul. Nowohuckiej.

– Możecie je przywieźć do nas i zostawić w tym kontenerze. A my damy im drugie życie. Nasi pracownicy (wykwalifikowani stolarze) ocenią, czy są w stanie naprawić taki mebel. Jeśli tak, po renowacji będzie mógł wrócić do użycia, ale już przez kogoś innego, w nowym domu – zaznacza w swoim komunikacie Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania.

Godziny otwarcia Krakowskiej Meblarni są takie same jak godziny pracy Lamusowni (ul.Nowohucka 1) – w dni powszednie od 10.00 do 18.00, w soboty od 7.30 do 18.00.

Info: MPO w Krakowie Foto: MPO w Krakowie

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka