poniedziałek, 27 maja 2024 10:30

Tragiczne odkrycie w Nowym Sączu. W mieszkaniu znaleziono zwłoki kobiety

Autor Patryk Trzaska
Tragiczne odkrycie w Nowym Sączu. W mieszkaniu znaleziono zwłoki kobiety

Smutne informacje docierają do nas z Nowego Sącza. W jednym z mieszkań służby natrafiły na zwłoki kobiety. Niestety, na ratunek było już za późno.

Do tragedii doszło na os. Gorzków w Nowym Sączu. W jednym z mieszkań służby natrafiły na kobiece zwłoki. Niestety, na ratunek było już za późno. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w zdarzeniu, jednak dokładne okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane.

Pamiętaj, kryzysy samobójcze są przemijające, można zapobiec tragedii, wzywając pomoc. Jeśli widzisz, że ktoś z Twojego otoczenia jest przygnębiony, to zapytaj, jak możesz mu pomóc, udziel praktycznej pomocy, uczul bliskich na problem, okaż troskę i zainteresowanie.

Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami: 116 123 - Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych, czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00, 116 111 - Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. 800 121 212 - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka, czynny 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Foto: KMP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka