środa, 21 lutego 2024 13:51

Tragiczny finał poszukiwań. Służby odnalazły zwłoki młodego mężczyzny

Autor Patryk Trzaska
Tragiczny finał poszukiwań. Służby odnalazły zwłoki młodego mężczyzny

Tragiczny finał poszukiwań 22-latka, który zaginął na terenie powiatu gorlickiego. Niedaleko miejsca zamieszkania mężczyzny, służby ratunkowe odnalazły jego ciało. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu.

Przez kilkanaście godzin mieszkańcy powiatu gorlickiego żyli poszukiwaniami 22-letniego mężczyzny.  W działaniach brało udział łącznie ponad 60 funkcjonariuszy policji ze wszystkich jednostek podległych pod KPP w Gorlicach. Ponadto w poszukiwaniach wykorzystywany był policyjny dron oraz pies tropiący.

W poszukiwaniach brali udział również strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz lokalne OSP. Działania były prowadzone na trudno dostępnym terenie, który bardzo rozległy, pagórkowaty i w większości zalesiony.

Niestety poszukiwania nie miały szczęśliwego zakończenia. Wczoraj (20 lutego) około godziny 8:30 w pobliżu miejsca zamieszkania poszukiwanego odnaleziono ciało mężczyzny.

Grupa dochodzeniowo-śledcza, która pracowała na miejscu pod nadzorem prokuratora, wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w zdarzeniu. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

foto ilustracyjne: Mateusz Łysik/Głos24

Gorlice - najnowsze informacje

Rozrywka