piątek, 5 lipca 2024 14:43

Trwają poszukiwania 13-letniej Patrycji. Policja apeluje o pomoc

Autor Katarzyna Jamróz
Trwają poszukiwania 13-letniej Patrycji. Policja apeluje o pomoc

Zaginęła 13-letnia Patrycja Pachowicz. Nastolatka w czwartek (4 lipca) opuściła miejsce zamieszkania w miejscowości Młyńczyska i do chwili obecnej do niego nie wróciła. Nie nawiązała również kontaktu z bliskimi. Zaginięcie dziewczyny zgłoszono na policję.

Trwają poszukiwania 13-letniej Patrycji. Dziewczyna w czwartek (4 lipca) samowolnie opuściła rodzinny dom dziecka w Młyńczyskach (powiat limanowski, gmina Łukowica), a następnie oddaliła się w nieznanym kierunku. Nastolatka od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Na chwilę obecną miejsce pobytu dziewczyny pozostaje nieznane. Jak informuje policja, to nie pierwszy raz, gdy nastolatka oddaliła się z rodzinnego domu dziecka.

ZAGINIĘŁA PATRYCJA PACHOWICZ Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej poszukują zaginionej Patrycji Pachowicz...

Opublikowany przez Policja Limanowa Piątek, 5 lipca 2024

Patrycja ma około 156 cm wzrostu, ciemne włosy oraz brązowe oczy. Nie wiadomo, jak była ubrana w dniu zaginięcia. – Osoby posiadające informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod numerem telefonu 47 83 45 400 bądź pod numerem alarmowym 112 – informuje w komunikacie limanowska policja.

Fot. KPP Limanowa

Limanowa - najnowsze informacje

Rozrywka