czwartek, 29 kwietnia 2021 11:40

Trwają poszukiwania zaginionej z Nowego Brzeska. Policja publikuje zdjęcie [FOTO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Trwają poszukiwania zaginionej z Nowego Brzeska. Policja publikuje zdjęcie [FOTO]

Trwa kolejny dzień poszukiwań 61-letniej kobiety z Nowego Brzeska, która zaginęła wczoraj w godzinach porannych w okolicach mostu na Wiśle. Policja apeluje o pomoc świadków zdarzenia oraz publikuje zdjęcie zaginionej.

- Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, posiadających jakiekolwiek informacje o zaginionej o zgłoszenie do dyżurnego jednostki KPP Proszowice pod nr tel. 47834200 lub najbliższej jednostki Policji – napisano w komunikacie.

W trakcie poszukiwań na moście znaleziono przedmioty należące do zaginionej, które rozpoznała rodzina. Pojawiło się podejrzenie, że kobieta mogła skoczyć do rzeki.

Wczoraj na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz grupa nurków z Krakowa. Funkcjonariusze w towarzystwie policyjnego przewodnika z psem tropiącym skupiali się na przeczesywaniu okolicy rzeki, z kolei straż pożarna przeszukiwała Wisłę.

Ze względu na silny nurt Wisły działania były utrudnione. Około godziny 15.00 zostały zakończone. Kobiety nie udało się odnaleźć. Dalsze działania poszukiwawcze zaginionej będzie prowadzić policja w Proszowicach.

Zaginiona z Nowego Brzeska

Info oraz foto: KPP Proszowice

Proszowice - najnowsze informacje