czwartek, 14 lipca 2022 12:43

Twitter nie działa. "Nie martw się, to nie Twoja wina"

Autor Patryk Trzaska
Twitter nie działa. "Nie martw się, to nie Twoja wina"

Czynni użytkownicy Twittera zostali dzisiaj (14 lipca) odcięci od swojej ulubionej platformy. Wszystko za sprawą awarii. Internauci donoszą o specjalnych komunikatach, jakie otrzymują od Twittera.

Do awarii doszło dzisiaj tuż przed godziną 14:00. Chcąc zalogować się na platformę, użytkownicy otrzymywali komunikat: "Coś poszło nie tak, ale nie martw się, to nie Twoja wina." Zablokowana została również opcja "twittowania" oraz podawania dalej "twittów".

Internet zalała fala komentarzy w sprawie awarii. "Nie wyświetlają mi się filmy i zdjęcia, Co mam zrobić?" - piszę pani Beata. "Znowu padło, już to się robi nudne" - dodaje Pan Michał. " Co się znowu dzieje? Wyrzuciło mnie i nie mam jak się zalogować" - piszę z kolei Pani Żaneta. "Ile razy może się to psuć???" - pyta pan Marcin.

Twitter ponownie jest na ustach ludzi. W ostatnim czasie duże zamieszanie wywołało wycofanie się Elona Musk-a z kupna serwisu. Według miliardera firma przekazuje niedoszacowane dane dotyczące fałszywych kont, co wpływa na wycenę serwisu.

Trwają pracę nad naprawieniem usterki.

fot. Unsplash

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje