wtorek, 29 marca 2022 14:20

Ukraiński żołnierz nagrał wideo dla Kaczyńskiego. "Panie Jareczku..." (WIDEO)

Autor Norbert Kwiatkowski
Ukraiński żołnierz nagrał wideo dla Kaczyńskiego. "Panie Jareczku..." (WIDEO)

Ukraiński żołnierz Oleksandr Mazur zwrócił się z prośbą do Jarosława Kaczyńskiego. W swoim nagraniu porusza temat uchodźców ukraińskich, którzy uciekli do Polski w wyniku wojny. - Panie Jareczku, jeżeli jacyś Ukraińcy w Polsce się źle zachowują, proszę ich odsyłać na Ukrainę. - zaapelował.

Ukraiński wojskowy w swoim nagraniu w ostrych słowach apeluje do prezesa PIS, by w razie niestosownego zachowania przybywających do naszego kraju uchodźców odsyłać ich z powrotem do kraju objętego wojną.

- Panie Jareczku, ja rozwiązałem problem. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakiegoś Ukraińca, Ukraińców, którzy robią jakieś numery - piją, krzyczą - to proszę pana, od razu odprawić ich na Ukrainę. My tu ich wyszkolimy. Od razu rozwiążemy problem alkoholizmu. Jak ktoś się tam nie umie zachować i bardzo tęskni za Ukrainą, to bardzo proszę go tu odprawiać. Jeżeli ktoś jeszcze nie zrozumiał, że wojna, to my go tu szybko wyszkolimy - mówił na nagraniu ukraiński żołnierz.

- Doszła do mnie informacja, że pracować nie chcą, mieszkanie nie pasuje, jedzenie nie pasuje, do pracy nie chcą iść - twierdzi dalej żołnierz. - Odpowiadam: prosta piłka. Komu się nie podoba, to do Ukrainy. Tu jest co robić - dodaje.

UWAGA! FILM ZAWIERA DUŻO WULGARYZMÓW!

Przypomnijmy, że od początku brutalnej inwazji Władimira Putina na naszego wschodniego sąsiada do Polski uciekło ponad 2 milionów uchodźców.

Źródło oraz foto (zrzut ekranu): Piłkarski leniwicec/Twitter

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje