czwartek, 3 września 2020 12:52

Orienteering - aktywna zabawa z mapą dla każdego. 15 września na myślenickim Zarabiu!

Autor Wiktoria Mitura
Orienteering - aktywna zabawa z mapą dla każdego. 15 września na myślenickim Zarabiu!

Orienteering, to rodzaj aktywności połączony z mapą oraz kompasem w różnych formach, np. biegowej, spacerowej, a nawet narciarskiej. To idealny sport dla każdego bez wyjątku! Żeby spróbować swoich sił wystarczą wygodne buty.

Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu rusza z działalnością w powiecie myślenickim. To całkowicie nowe wyzwanie i nowy obszar działania. Cała ekipa działa również w cyklu Krakowskich Imprez na Orientacje KraklnO (aktualnie 47. edycja!).

Wydarzenia orienteeringowe to także doskonały pretekst do wyjścia z domu i spędzenia czasu z najbliższymi na świeżym powietrzu. Jeśli ktoś będzie chciał się przekonać, czy warto - już niedługo będzie miał okazję!

15 września na myślenickim Zarabiu odbędzie się pierwsza tego typu impreza, pod nazwą: Myślenicka Impreza na Orientację! Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu i nie tylko!

Więcej na temat orienteeringu oraz Myślenickiej Imprezy na Orientację opowiedziała nam w wywiadzie Katarzyna Urbaniak – prezes Stowarzyszenia Rozwoju Orienteeringu.

Małopolska - najnowsze informacje