czwartek, 24 lutego 2022 13:46

[Video] "Takich numerów nie polecamy", choć, jak widać, amatorów nie brakuje

Autor Mirosław Haładyj
[Video] "Takich numerów nie polecamy", choć, jak widać, amatorów nie brakuje

Straż Miejska w Krakowie opublikowała na Facebooku nagranie, na którym widać, jak młodzi mężczyzna i kobieta starają się zerwać numery linii komunikacji miejskiej.

Do zdarzenia doszło w środę (23 lutego) około godziny 2:00 w nocy. Młody mężczyzna i towarzysząca mu kobieta postanowili numery linii komunikacji miejskiej. O zdarzeniu poinformowała Straż Miejska, udostępniając film z kamer monitoringu na swoim facebookowym profilu:

– Takich numerów nie polecamy. Po co komu numery linii komunikacji miejskiej, tego nie wiemy. Ale zapewniamy, że są w naszym mieście amatorzy ,,numerków”, bo o 2 rano zarejestrowały ich kamery monitoringu. Młody mężczyzna i kobieta upatrzyli sobie tabliczki znajdujące się na przystanku MPK pn. Plac Bohaterów Getta. Najpierw powybijali je z prowadnic, potem pozbierali z ziemi, a na koniec podzielili się nimi i oddalili w kierunku ul. Targowej.

Jak informuje Straż Miejska, nieletni amatorzy numerów linii komunikacji miejskiej zostali złapani 15 minut później.

– Znalezione przy nich tabliczki nie były uszkodzone, dlatego po konsultacji z inspektorem MPK, wróciły na swoje miejsce. Zupełnie inaczej niż nieletni sprawcy, którzy trafili na posterunek

– napisali strażnicy.

Takich numerów nie polecamy Po co komu numery linii komunikacji miejskiej, tego nie wiemy. Ale zapewniamy, że są w naszym mieście amatorzy ,,numerków”, bo o 2 rano zarejestrowały ich kamery monitoringu. Młody mężczyzna i kobieta upatrzyli sobie tabliczki znajdujące się na przystanku MPK pn. Plac Bohaterów Getta. Najpierw powybijali je z prowadnic, potem pozbierali z ziemi, a na koniec podzielili się nimi i oddalili w kierunku ul. Targowej. Strażnicy ujęli ich 15 minut później. Znalezione przy nich tabliczki nie były uszkodzone, dlatego po konsultacji z inspektorem MPK, wróciły na swoje miejsce. Zupełnie inaczej niż nieletni sprawcy, którzy trafili na posterunek. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie

Opublikowany przez Straż Miejska Miasta Krakowa Środa, 23 lutego 2022

Inf.: Facebook

Kraków

Kraków - najnowsze informacje