sobota, 16 grudnia 2023 05:00

W Tarnowie rusza wyjątkowy konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację

Autor Katarzyna Jamróz
W Tarnowie rusza wyjątkowy konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację

Od piątku (15 grudnia) można zgłaszać się do konkursu „Tarnów Pełen Blasku”. Nagradzane są w nim najpiękniej przystrojone posesje, balkony, ogródki przyblokowe, szkoły, przedszkola, żłobki i inne obiekty użyteczności publicznej położone na terenie miasta.

Zgłoszenia będą przyjmowane w czterech kategoriach: (I) balkony, (II) posesje, ogródki przyblokowe, (III) szkoły, przedszkola, żłobki i inne placówki edukacyjne oraz (IV) witryny sklepowe lub lokali gastronomicznych. Komisja konkursowa oceni dekoracje świetlne pod kątem świątecznych elementów, iluminacji świetlnej, pomysłowości, kompozycji, oryginalności, estetyki oraz harmonii z otoczeniem. Wśród zgłoszeń wybrane prace zostaną nagrodzone w każdej kategorii. Komisja przyzna minimum 3 nagrody oraz 3 wyróżnienia. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a łączna wartość nagród wyniesie imponujące 12 tysięcy złotych brutto.

Fot. Pixabay

Zgłoszenia do konkursu można składać do 19 stycznia 2024 roku. Miejsce przyjmowania dokumentów to Wydział Komunikacji Społecznej mieszczący się przy Rynku 7 lub drogą elektroniczną, wysyłając je na adres konkurs@umt.tarnow.pl. Regulamin konkursu, wraz z niezbędnymi załącznikami i klauzulą RODO, dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej.

Konkurs "Tarnów Pełen Blasku" to nie tylko okazja do kreatywnego przygotowania się do świąt, ale także szansa na zdobycie cennych nagród i wyróżnień. Wspólnota tarnowska ma okazję błyszczeć nie tylko dzięki ozdobom, ale również dzięki zaangażowaniu i pomysłowości swoich mieszkańców. Niech więc "Tarnów Pełen Blasku" stanie się symbolem świątecznego współzawodnictwa i wspólnotowego ducha.

Źródło: UM Tarnów
Fot. Ilustracyjne/Unsplash/Pixabay

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka