sobota, 22 lutego 2020 08:34

Wielka Wieś: Otwarcie pierwszego ronda tuż, tuż. Możesz wybrać jego nazwę

Autor Tomasz Stępień
Wielka Wieś: Otwarcie pierwszego ronda tuż, tuż. Możesz wybrać jego nazwę

Otwarcie nowego ronda w Modlnicy zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie jego nazwa?

Inwestycja jest na etapie montażu ekranów akustycznych, wykonywania kanału teletechnicznego i oświetlenia drogowego. Jej zakończenie planowane jest w maju br.

Jak będzie się nazywać pierwsze rondo w Gminie Wielka Wieś?

- Tego jeszcze nie wiemy, ale może Państwo podpowiedzą nazwę ciekawą i spójną z miejscem/terenem gdzie się znajduje?– zachęca Urząd Gminy Wielka Wieś.

Pojawiło się już sporo propozycji: Rondo Giebułtów, Rondo Jurajskie,  Rondo Graniczne (nazwa nawiązuje do sąsiedztwa byłej granicy zaborów austriackiego i rosyjskiego), Rondo na granicy zaborów, Rondo Rogatka, Rondo Komora, Rondo Galicyjskie, Rondo im. Ignacego Soloża, Rondo im Józefa Romockiego, Rondo im. Powstańców Styczniowych.

Są też takie, którym może trudno będzie wygrać, ale za to na pewno mogą rozbawić: Rondo mniejszych korków, Rondo W koło Macieju, Rondo Obwarzanek czy Rondo im. Zenka Martyniuka.

Wybory – tym razem nazwy dla ronda – ciągle trwają. Warto uruchomić twórcze myślenie, bo jak zachęcają urzędnicy - najciekawsze propozycje mogą liczyć na gminne upominki.

Wybieramy nazwę dla nowego ronda

Otwarcie nowego ronda w Modlnicy zbliża się wielkimi krokami! Teraz inwestycja jest na etapie montażu ekranów akustycznych, wykonywania kanału teletechnicznego i oświetlenia drogowego. Zakończenie inwestycji planowane jest w maju br. Jak nazwiemy pierwsze rondo w Gminie Wielka Wieś ? tego jeszcze nie wiemy, ale może Państwo podpowiedzą nazwę ciekawą i spójną z miejscem/terenem gdzie się znajduje? Jak zawsze najciekawsze propozycje mogą liczyć na gminne upominki.

Gepostet von Gmina Wielka Wieś am Dienstag, 18. Februar 2020

info i fot: UG Wielka Wieś

Powiat krakowski - najnowsze informacje