czwartek, 17 września 2020 14:33

Wisła Kraków – Wisła Płock. Bitwa trenerów o przetrwanie

Autor Głos 24
Wisła Kraków – Wisła Płock. Bitwa trenerów o przetrwanie

Wisła Kraków – Wisła Płock. W piątek o godzinie 20:30 „Biała Gwiazda” zmierzy się na swoim stadionie z „Nafciarzami”. Będzie to ważne spotkanie dla trenerów tych drużyn. Wynik tego starcia możecie typować w BETFAN.

POCZĄTEK W ICH WYKONANIU JEST SŁABY

Obie ekipy słabo rozpoczęły ten sezon. Po trzech kolejkach te zespoły mają na swoim koncie tylko po dwa punkty. Wisła Kraków przegrała ze Śląskiem Wrocław (1:3) i zremisowała z Jagiellonią Białystok (1:1) oraz Pogonią Szczecin (2:2), natomiast Wisła Płock ma za sobą porażkę z Legią Warszawa (0:1) oraz remisy ze Stalą Mielec (1:1) i Lechem Poznań (2:2).

Przed rozpoczęciem tej kampanii twierdzono, że obaj trenerzy mogą nie przetrwać do końca rozgrywek. Z prostego powodu: oczekiwania wobec klubów, które Artur Skowronek i Radosław Sobolewski prowadzą są spore, jednak środki, jakimi dysponują, pozwalają im maksymalnie myśleć o miejscach 9-10, a nie grupie mistrzowskiej. „Biała Gwiazda” już od kilku ładnych lat jest ligowym średniakiem, któremu bliżej do walki o utrzymanie niż mistrzostwo Polski, a „Nafciarze” mogą co najwyżej raz na 2-3 lata znaleźć się w czołowej ósemce.

SKOWRONEK I SOBOLEWSKI ZOSTANĄ ZWOLNIENI?

Jeśli któryś z nich zgarnie Extra Pensję od BETFAN, to w ogóle się nie zdziwimy. Aktualnie są jednymi z głównych faworytów. Skowronek ma na to 8,5% szans, a Sobolewski 8%. Sprawa jest prosta: szkoleniowiec z najkrótszym stażem w Ekstraklasie w tym sezonie otrzyma 50 000 złotych jako wspomnianą extra pensję. W zamian za to legalny polski bukmacher w ciągu miesiąca zrobi z niego prawdziwą gwiazdę. Oferta interesująca i atrakcyjna, bo wiadomo przecież, że nie wszyscy trenerzy mogą liczyć na takie wynagrodzenie.

W BETFAN możecie również typować, jak potoczą się losy bezpośredniego starcia tych ekip. Analitycy legalnego polskiego bukmachera spodziewają się wyrównanego spotkania. Uważają, że Wisła Kraków ma 46% szans na zwycięstwo, Wisła Płock 26%, a na 28% dojdzie do podziału punktów.

Sport

Sport - najnowsze informacje