poniedziałek, 8 sierpnia 2022 12:27

Woda butelkowana gnije i jest substytutem. Kolejne teorie Edyty Górniak

Autor Patryk Trzaska
Woda butelkowana gnije i jest substytutem. Kolejne teorie Edyty Górniak

Edyta Górniak znowu znalazła się na ustach komentatorów za sprawą swoich teorii dotyczących świata. Tym razem piosenkarka w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami swoimi poglądami na temat wody butelkowanej. Prawdziwa woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte w na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do wody - napisała Górniak.

Pod koniec czerwca o piosenkarce zrobiło się głośno za sprawą jej występu na zlocie "Harmonia Kosmosu", gdzie podzieliła się swoimi teoriami o reptilianach i życiu pozaziemskim.

Zobacz: Nowe teorie Edyty Górniak. "Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie"

Na Górniak wylała się fala krytyki, na którą piosenkarka odpowiedziała wpisem w mediach społecznościowych " Cieszę się, że moja wypowiedź wywołała dyskusje. To zdecydowanie potwierdza, że podjęłam ważne zagadnienia. Prędzej czy później i tak spotkanie z historią naszego świata jest nieuniknione. (...) Proces i tak już ruszył i nic tego nie zatrzyma" - napisała Górniak.

Cieszę się, że moja wypowiedź wywołała dyskusje. To zdecydowanie potwierdza, że podjęłam ważne zagadnienia. Prędzej czy...

Opublikowany przez Edyta Górniak Wtorek, 28 czerwca 2022

Teraz na cel piosenkarka wzięła... wodę butelkowaną. Artystka napisała, że prawdziwa woda występuję tylko w naturze, a woda w butelce gnije i jest substytutem. "(Niestety dla ludzi) Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte w na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do Wody. Woda to Życie. Nie można zamknąć naturalnej flory bakteryjnej w butelce, bo zgnije. Aby nie zgniła musi ulec obróbce, czyli zniszczeniu jej flory. W ten sposób powstaje substancja / substytut na podobieństwo Wody. Ma jej charakter, lecz nie ma jej struktury" - argumentowała Górniak.

Woda❤️ - jedna z dwóch obok Krwi, Świętych substancji, których nigdy nie zdoła zastąpić żaden syntetyk i żadna...

Opublikowany przez Edyta Górniak Sobota, 6 sierpnia 2022

Pod postem piosenkarki znalazło się wiele osób zgadzającymi się z jej poglądami. " Wow jestem w totalnym szoku, że ktoś z zakłamanych mediów, ogarnia takie klimaty. Szacunek Edytko" - pisze jedna z internautek. "Już widzę te nagłówki, tych pustych ludzi, którzy wyśmieją ten post, a sensu nigdy nie pojmą.." - pisze inna.

Jednocześnie internauci zwracają uwagę (często w prześmiewczy sposób), że artystka wypowiada się ta tematy, na których się kompletnie nie zna. " Pani Edyto bardzo polecam książkę "Woda, obraz energii życia", autorstwa Masaru Emoto. Pokazuje jak można niezwykle programować wodę - piszę jeden z użytkowników Facebooka. "Woda składa się z 2 cząsteczek wodoru i 1 tlenu. W butelce też jest woda. Woda z naturalnych źródeł może zawierać wiele zanieczyszczeń chemicznych lub biologicznych. Także lepiej wypić z butelki, niż z sadzawki, bo można na pogotowiu skończyć. Większość wód butelkowanych ma sztucznie dodawane minerały, ale nie ma niebezpiecznych zanieczyszczeń. Co się z Panią stało, Pani Edyto?" - piszę inna użytkowniczka.

fot. Unsplash/Wikipedia

Polska

Polska - najnowsze informacje