poniedziałek, 27 czerwca 2022 12:29

Nowe teorie Edyty Górniak. "Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie"

Autor Patryk Trzaska
Nowe teorie Edyty Górniak. "Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie"

Edyta Górniak wystąpiła Torzymiu podczas zlotu "Harmonia Kosmosu". Podczas występu piosenkarka podzieliła się swoimi teoriami na temat wszechświata, wirusa COVID-19 i humanoidalnych gadów, które żyją wśród nas. "Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie" - powiedziała.

W dniach 23-26 czerwca miał miejsce "XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022". Jednym z prelegentów była Edyta Górniak, piosenkarka znana ze swoich krytycznych wypowiedzi m.in na temat szczepień czy pandemii, która od dawna raczy internautów swoimi teoriami na temat wszechświata i koronawirusa.

Podczas swojego wystąpienia Górniak odniosła się do swoich słów sprzed dwóch lat, kiedy to krytycznie odnosiła się do szczepień i pandemii COVID-19 - To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka - powiedziała o pandemii koronawirusa.

Największe kontrowersje wywołały jednak słowa artystki dotyczące istot, które już nie są ludźmi, chociaż żyją na Ziemi. - To, że człowiek w ogóle jeszcze istnieje, to jest cud. Wśród nas żyją też bioroboty, hybrydy i reptilianie. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia - przekonywała.

Komentatorzy zwracają uwagę na zachowanie Jerzego Zięby, który jest krytykowany przez środowiska medyczne za swoje wypowiedzi, które nie mają podstawy naukowej. Mężczyzna po wystąpieniu piosenkarki stwierdził, że ta powinna kandydować na prezydenta.

Na koniec wydarzenia Górniak zaśpiewała dla zgromadzonych.

inf. Eska

Zdrowie – zagrożenia i choroby - najnowsze informacje