czwartek, 14 maja 2020 18:12

Wojnicz. Rusza modernizacja trzech boisk. Będą gotowe na jesieni

Autor Marzena Gitler
Wojnicz. Rusza modernizacja trzech boisk. Będą gotowe na jesieni

W Biadolinach Radłowskich i w Wojniczu powstaną nowe kompleksy boisk wielofunkcyjnych. W obu przypadkach stara i zużyta nawierzchnia asfaltowa zastąpiona zostanie nowoczesną i bezpieczną, a dotychczasowy sprzęt sportowy będzie wymieniony na nowy.

7 maja podpisana została umowa dotycząca przebudowy trzech boisk sportowych na wielofunkcyjny, bezurazowy kompleks sportowy, z których dwa powstaną przy Szkole Podstawowej w Biadolinach Radłowskich i jedno przy Szkole Podstawowej w Wojniczu. Firma GREENSPORT Anna Straszewska z Międzybrodzia Bialskiego za ponad 480 tys. zł zajmie się wykonaniem inwestycji, w ramach której wykonane zostaną nowe nawierzchnie poliuretanowe na istniejących nawierzchniach asfaltowych oraz zamontowane zostanie nowe wyposażenie. Planowany termin zakończenia realizacji projektu to październik 2020 r.

Inwestycja jest objęta dofinansowaniem ze środków Ministerstwa Sportu w ramach programu „Sportowa Polska 2019”  w wysokości 50% całkowitej wartości wydatków kwalifikowanych.

fot. UM Wojnicz

Tarnów - najnowsze informacje