poniedziałek, 6 listopada 2023 16:47

Wspaniała metamorfoza w Projekt Zdrowie! Apetyt rośnie w miarę jedzenia! Pan Lucjan i jego 18 kg mniej

Autor Artykuł zewnętrzny
Wspaniała metamorfoza w Projekt Zdrowie! Apetyt rośnie w miarę jedzenia! Pan Lucjan i jego 18 kg mniej

Poznajcie pana Lucjana - osobę o wybitnej silnej woli. Jego zaangażowanie nie uznaje kompromisów. Albo się coś robi na 100%, albo wcale! Pan Lucjan chciał zgubić tylko kilka kilogramów, no może maksymalnie 10 kg. Gdy stracił 10 kg nie wiadomo kiedy, a kuracja miała dobiec końca, padło stwierdzenie: „może jeszcze 1kg J” i tak po jeszcze jednym, i jeszcze jednym kilogramie pan Lucjan jest lżejszy o całe 18 kg!

Panie Lucjanie jakie były powody, że zdecydował się Pan na podjęcie kuracji odchudzającej?

- Głównym powodem było to że czułem się już źle w swoim ciele. Szybko się męczyłem i byłem ciągle zmęczony. Doskwierał mi ciągły ból głowy, zgaga i wysokie ciśnienie.

Czego obawiał się pan najbardziej przed pierwszym spotkaniem z panią dietetyk?

- Myślałem że na diecie którą pani dietetyk mi zaleci będę chodził ciągle głodny, sfrustrowany a co z tym idzie zły. A tu spotkało mnie miłe zaskoczenie.

Czy ta kuracja to pana pierwszy kontakt z dietą ?

- Tak był to pierwszy kontakt z jakąkolwiek dietą.

Czy jest pan zadowolony z już osiągniętych efektów?

- Oczywiście, jestem bardzo zadowolony. Zacząłem się zdrowo i smacznie odżywiać. Moja waga spadła bardzo szybko i zmieniła się sylwetka. Pozbyłem się zgagi, ciśnienie się unormowało.

Pana zmiany widoczne były z tygodnia na tydzień. Jak reaguje rodzina i znajomi na pana zmianę?

- Wszyscy są bardzo zaskoczeni że w tak krótkim czasie udało mi się zrzucić 18 kg. Dużo znajomych znalazło w mojej przemianie motywację i również zdecydowało się na wizytę u pani dietetyk.

Jak ocenia pan współpracę z panią dietetyk? A jak ocenia pan samą dietę?

- Praca z panią dietetyk to czysta przyjemność. Jeżeli czegoś nie wiem lub nie rozumiem, to zawsze mogę liczyć na pomoc specjalistki. Jeśli chodzi o dietę, to jest bardzo zróżnicowana i smaczna, a wszystkie produkty są ogólnodostępne. Potrawy są łatwe i szybkie w przygotowaniu.

Co chciałby pan powiedzieć wszystkim tym, którzy chcą zrobić ten krok w stronę swojej zmiany, ale się boją?

- Ze swojego doświadczenia wiem że nie ma się czego bać i nie ma sensu odkładać decyzji na później. Dieta jest bardzo smaczna i prosta, szybko staje się zdrowym nawykiem a spadające w dół kilogramy bardzo motywują do dalszej pracy.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją metamorfozę z Projektem Zdrowie, wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 572 290 305 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.wieliczka.projektzdrowie.info. Podczas konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna i to Ty decydujesz o kontynuacji kuracji bez żadnych umów i bez zobowiązań. Chcesz wiedzieć, jakie efekty osiągają pacjenci w naszych gabinetach? Zobacz metamorfozy na stronie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/i przekonaj się, że warto zrobić ten pierwszy krok, tak jak zrobili go inni.

Projekt Zdrowie Wieliczka

Polskie Centra Dietetyczne

ul. Sienkiewicza 35

32-020 Wieliczka

tel.: 572 290 305

e-mail: wieliczka@projektzdrowie.info

Dietetyk mgr Justyna Bukowiec

Artykuł sponsorowany

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka