środa, 1 maja 2024 09:31

Wypad do sklepu przysporzył mu kłopotów. Mężczyzna został zatrzymany

Autor Katarzyna Jamróz
Wypad do sklepu przysporzył mu kłopotów. Mężczyzna został zatrzymany

Funkcjonariusze Straży Miejskiej, w samo południe, podjęli interwencję na ulicy Śliskiej w Krakowie. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że jest to typowy problem z nieprawidłowo zaparkowanym samochodem, sytuacja ta jednak szybko uległa zmianie.

Mężczyzna, który w nieprawidłowy sposób zaparkował samochód, początkowo tłumaczył, że to nie on jest sprawcą wykroczenia. Po chwili jednak zmienił wersję wydarzeń i stwierdził, że stanął w tym miejscu, ponieważ potrzebował wyskoczyć na chwilę do sklepu. – Podczas legitymowania sprawa się nieco skomplikowała. Mężczyzna przekazał funkcjonariuszom, że nie posiada prawa jazdy, ponieważ przeciągają się procedury urzędowe związane z wyrabianiem tego dokumentu – poinformowała Straż Miejska.

Był poszukiwany

Co ciekawe, zupełnie inny scenariusz przekazali strażnikom przybyli na miejsce policjanci. Okazało się, że mężczyzna, z uwagi na zgromadzone punkty karne, został pozbawiony uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto wyszło na jaw, że był poszukiwany na terenie dwóch krajów. Mężczyzna został zatrzymany.

Fot. Straż Miejska

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka