poniedziałek, 18 marca 2024 15:00

Wypadek w oka mgnieniu zmienił życie Marzeny. "Każda, nawet najmniejsza pomoc, ma ogromne znaczenie"

Autor Marzena Gitler
Wypadek w oka mgnieniu zmienił życie Marzeny. "Każda, nawet najmniejsza pomoc, ma ogromne znaczenie"

Koledzy i koleżanki ze Starostwa Powiatowego w Bochni proszą o pomoc dla pani Marzeny, która odniosła bardzo poważne obrażenia w wypadku. „Każda, nawet najmniejsza pomoc, ma ogromne znaczenie. Każda złotówka przyczyni się do powrotu do zdrowia” – apelują.

Marzena, pracownica Wydziału Księgowości w bocheńskim starostwie 9 grudnia 2023 ulegała poważnemu wypadkowi samochodowemu, spowodowanemu przez innego kierowcę. W wyniku tego zdarzenia, w stanie zagrożenia życia, trafiła najpierw do szpitala w Brzesku, a następnie do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Odniesione przez nią obrażenia były bardzo rozległe, musiała przejść kilka operacji.

Auto pani Marzeny rozbite w wypadku - fot. zrzutka.pl

„Obecnie Marzena po prawie dwóch miesiącach opuściła szpital. Teraz wymaga kosztowej, wielomiesięcznej rehabilitacji w tym nauki chodzenia oraz dalszego leczenia (m.in. neurologicznego, ortopedycznego i okulistycznego). Z tego względu jako rodzina jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc, aby jak najszybciej mogła wrócić do sprawności po tym strasznym wypadku” – czytamy na stronie zbiórki „Na leczenie i rehabilitacje po wypadku” na zrzutka.pl.

O wsparcie dla Marzeny apelują też jej koledzy z pracy. „Kochani, zwracamy się do Was z gorącą prośbą i apelem. Nasza koleżanka z Wydziału Księgowości uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu, który spowodował inny kierowca a który zmienił jej życie w oka mgnieniu - Odniosła bardzo rozległe obrażenia - m.in. złamań twarzoczaszki i mózgoczaszki, miednicy, kości krzyżowej czy biodrowej. Usunięto jej śledzionę. Straciła zdolność widzenia w jednym oku i wymaga pracy z psychologiem. Po dwóch miesiącach opuściła szpital, ale wymaga dalszego leczenia i przede wszystkim rehabilitacji! Zapewnienie opieki neurologicznej, ortopedycznej czy okulistycznej wymaga dużych nakładów finansowych, stąd nasza prośba o wsparcie powrotu do zdrowia Marzenki!

Pani Marzena wymaga rehabilitacji, aby wrócić do zdrowia - fot. zrzutka.pl

Każda, nawet najmniejsza pomoc, ma ogromne znaczenie. Każda złotówka przyczyni się do powrotu do zdrowia. Dlatego prosimy Was, o wsparcie naszej koleżanki w tych trudnych chwilach. Niech to wsparcie i determinacja staną się siłą napędową w jej walce” – zaapelowano na stronie Powiat Bocheński na Facebooku, gdzie znajduje się też link prowadzący do zbiórki.

Kochani, zwracamy się do Was z gorącą prośbą i apelem ‼️‼️‼️ ⚠️Nasza koleżanka z Wydziału Księgowości uległa bardzo...

Opublikowany przez Powiat Bocheński Środa, 28 lutego 2024

Rodzina i koledzy pani Marzeny na jej rehabilitację chcą pozyskać 50 tys. zł. Do tej pory udało się zebrać połowę tej kwoty.

fot. zrzutka.pl

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka