niedziela, 14 lutego 2021 16:25

Wyszła z smochodu i zaginęła. Co się stało w Libertowie?

Autor Marzena Gitler
Wyszła z smochodu i zaginęła. Co się stało w Libertowie?

Wczoraj ok. godz. 16 w Libertowie policjanci z psem tropiącym poszukiwali niepełnosprawnej kobiety, która oddaliła sie od samochodu. Panował mróz, nadciągał zmierzch, gdyby jej szybko nie odnaleziono mogłoby to skończyś się tragicznie.

Wczoraj około godz. 16:00 w Libertowie zaginęła 78-letnia mieszkanka gminy Skawina.  Kobieta podczas zakupów robionych przez jej wnuczkę wyszła z samochodu i oddaliła sie w nieznanym kierunku. Kobieta była po udarze mózgu i miała problemy z mową. Panował mróz, nadciągał zmierzch, gdyby jej szybko nie odnaleziono mogłoby to skończyś się tragicznie.

Ogłoszono alarm dla  Komisariatu Świątniki Górne.  Do  Libertowa skierowano psa tropiacego oraz pluton alarmowy krakowskiego oddziału prewencji.

Około godz. 18:00 patrol drógówki z KPP w Krakowie zauważył poszukiwaną seniorkę w krzakach w w Libertowie. Byla przytomna ale zdezorientowana. Na miejsce skierowano karetkę pogotowia z uwagi na podejrzenie wychłodzenia kobiety. Po zbadaniu okazało się, że  jej stan jest dobry i seniorka wróciła do rodziny.

inf. Małopolska Policja, foto: Policja - zdjęcie ilustracyjne

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje