czwartek, 20 czerwca 2024 10:34

Zmasakrowane zwłoki w nad Wisłą. "Do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić"

Autor Marzena Gitler
Zmasakrowane zwłoki w nad Wisłą. "Do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić"

W Oblekoniu (pow. buski, woj. świętokrzyskie), 5 kilometrów od granicy z Małopolską znaleziono zmasakrowane zwłoki. Małopolska Policja apeluje o pomoc w ustaleniu, kim był mężczyzna, który mógł być zamordowany.

Tajemnicze zwłoki nad Wisłą

Ciało odnaleziono 10 czerwca 10 czerwca bieżącego roku w miejscowości Oblekoń w powiecie buskim, przy drodze w pobliżu cmentarza i wału wiślanego ujawniono ciało mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Ze względu na obrażenia trudno jest ustalić jak wyglądał.

Ciało znaleziono 10 czerwca ale do tej pory nie wiadomo, do kogo należało. Zwłoki zaleziono w Oblekaniu, przy drodze w pobliżu cmentarza i wału wiślanego. Obrażenia nie pozwoliły na ustalenie tożsamości mężczyzny. Nie posiadał on również przy sobie żadnych dokumentów.

To było morderstwo?

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Ze względu na obrażenia trudno  ustalić jak wyglądał" - poinformowała 20 czerwca Policja. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Busku- Zdroju oraz policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego oraz Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Ze względu na obrażenia, specjaliści Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji odtworzyli przybliżony wizerunek twarzy mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione.

Mężczyzna miał około 175- 180 centymetrów wzrostu, włosy krótkie. Był szczupłej budowy ciała z wyglądu w wieku około 50 lat. Cechami charakterystycznymi mężczyzny są liczne ubytki w uzębieniu oraz brak drugiego palca lewej stopy.

Rozpoznajesz go? Zadzwoń!

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę lub posiadasz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności jego śmierci, skontaktuj się z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach pod numerem telefonu 516 393 871 lub osobiście w siedzibie przy ul. Seminaryjskiej 12 w Kielcach - apeluje Małopolska Policja.

Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny 10 czerwca br. , około godz. 12.30 w miejscowości Oblekoń w powiecie...

Opublikowany przez Małopolska Policja Środa, 19 czerwca 2024

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny proszę kierować do Policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach – osobiście przy ul. Seminaryjskiej 12 w Kielcach lub telefonicznie pod numerem telefonu 516 393 871.

fot. Google Maps, Policja

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje

Rozrywka