środa, 29 marca 2023 13:58

Zorganizuj przyjęcie weselne w Hotelu Grodzisko!

Autor Artykuł partnera
Zorganizuj przyjęcie weselne w Hotelu Grodzisko!

Jeśli jesteś na etapie planowania przyjęcia weselnego i zależy Ci na znalezieniu przestronnej sali weselnej, w której Twoi goście będą mogli świetnie się bawić i smacznie zjeść, koniecznie zapoznaj się z ofertą weselną Hotelu Grodzisko. Hotel pod Warszawą, w którym można zorganizować przyjęcie weselne to idealne rozwiązanie również dla mieszkańców stolicy!

Sala weselna pod Warszawą

Sala Bankietowa mieszcząca się w Hotelu Grodzisko pomieści około 200 weselników, w zależności od formy jaką przyjmie organizowane przyjęcie. Wystrój sali jest elegancki i uniwersalny, dzięki temu możesz dokonać dowolnych modyfikacji tak, aby stworzyć przestrzeń pozostającą w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami.

Hotel Grodzisko oferuje profesjonalną i życzliwą obsługę, która będzie do dyspozycji nowożeńców oraz ich gości przez cały czas trwania przyjęcia. Mocną stroną hotelu jest również kuchnia serwująca smaczne i urozmaicone dania, wśród których każdy – niezależnie od wieku - znajdzie coś dla siebie. Przemyślane menu dziecięce sprawi, że również maluchy będą mogły posilić się daniami, które większość dzieci uwielbia, takimi jak rosół z domowym makaronem czy pyszne naleśniki. Przy sprzyjających warunkach pogodowych dzieci mogą bawić się na zewnętrznym placu zabaw. Do ich dyspozycji jest również kącik zabaw mieszczący się wewnątrz obiektu. Za dodatkową opłatą, Para Młoda może także zdecydować się na wynajęcie sprawdzonej animatorki, która nie pozwoli najmłodszym uczestnikom imprezy na nudę.

Oferta weselna Hotelu Grodzisko obejmuje również stół wiejski i menu grillowe. Personel może polecić sprawdzoną florystykę, kamerzystę i zespół muzyczny lub DJa. Goście powitani zostaną lampką wina a nowożeńcy, zgodnie z rodzimą tradycją, również chlebem i solą.

Restauracja

Hotelowa Restauracja Grodzisko jest miejscem, w którym tradycyjne przepisy i najnowsze trendy funkcjonują w pełnej harmonii, zaś ich efektem są pyszne dania gorące i desery. Różnorodność potraw, regionalne składniki, ale również profesjonalna obsługa powodują, że goście chętnie tu wracają nie tylko, aby wspólnie świętować specjalne okazje, ale również miło spędzić czas z rodziną lub znajomymi.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka