czwartek, 18 lutego 2021 11:45

ZSP w Nawojowej czeka aż zniknie śnieg. Dlaczego?

Autor Aleksandra Tokarz
ZSP w Nawojowej czeka aż zniknie śnieg. Dlaczego?

Prawie 70 tysięcy złotych będzie kosztowała modernizacja dużego placu przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej. Część materiałów jest już na miejscu. Problemem jest … śnieg.

Stary i zniszczony beton zastąpi kostka brukowa, a wykonawca - firma budowlana BUDMAT Lucyna Matyja z Krynicy-Zdroju – czeka już na rozpoczęcie prac. Warunkiem jest jedynie ustabilizowanie się pogody i brak śniegu. Prace mają się zakończyć do 31 marca tego roku.

- W ramach umowy, zostaną między innymi usunięte stare krawężniki, a na ich miejsce pojawią się nowe - mówi Michał Bulzak, dyrektor ZSP w Nawojowej. - Kostka brukowa będzie ułożona na specjalnej podbudowie gwarantującej stabilność. To w sumie 480 metrów nowej nawierzchni.

To będzie sportowy weekend! Ptaszkowa gospodarzem biegowego Pucharu Europy
Impreza tej rangi odbywa się w regionie po raz pierwszy. Ponad 100 najlepszych biegaczy z całej Europy pojawi się w najbliższy weekend w Ptaszkowej. Miejscowość jest gospodarzem Pucharu Europy w paranarciarstwie biegowym. W dniach 17-21 lutego na obiektach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej [/in…

Dzięki tej inwestycji będzie bezpieczniej, a teren wokół budynku szkoły zyska estetyczny wygląd.

inf./fot. Powiat Nowosądecki

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje