piątek, 16 kwietnia 2021 06:32

5 najważniejszych trendów kwiatowych w 2021 roku

Autor Artykuł sponsorowany
5 najważniejszych trendów kwiatowych w 2021 roku

Poniżej znajduje się lista 5 najważniejszych trendów kwiatowych, które mają wzrosnąć w 2021 roku.

1. Suszone kwiaty

Suszone kwiaty nazywane są również potpourri. To suszone kwiaty, które umieszcza się w ozdobnych miseczkach we wnętrzach domu. Wysuszone kwiaty są pachnące i zapewniają naturalny zapach otaczającemu środowisku. Suszone kwiaty były modne w 1980 roku; ludzie zwykli je przechowywać, ponieważ czasami nie są łatwo dostępne, aby dokonać zakupu. Współcześnie służą jako stylowa ozdoba i źródło naturalnego zapachu.

2. Personalizacja

Wcześniej bukiety kwiatów były zwykle kupowane przez klientów, ale teraz są bardziej ostrożni w kupowaniu wzorów, aby samodzielnie wybrać to, co chcą. Kupujący domagają się, aby kolor, zapach i wzór bukietu były dostosowane do ich potrzeb. Wiedza o kwiatach wśród ludzi rośnie, a wraz ze wzrostem świadomości dokonują oni własnych wyborów na podstawie wyglądu i zapachu kwiatów.

Jest to jeden z 5 trendów, które mają wzrosnąć w 2021 r .; ludzie będą bardziej zindywidualizowani podczas zakupów i kupowania znaczących kwiatów dla siebie i swoich bliskich. A to dlatego, że każdy ma inny wybór.

„Otrzymywanie lub dawanie kwiatów i upiększanie domu będzie nadal ważne w tym roku” - mówi Larry Walshe, kwiaciarnia pracująca dla Today Flowers.

3. Subskrypcje kwiatowe

Istnieje kilka firm internetowych, które oferują abonamenty kwiatowe miłośnikom kwiatów. Ludzie otrzymują cotygodniowe lub comiesięczne dostawy kwiatów przez organizację do swoich miejsc zamieszkania. Piękne, świeżo kwitnące kwiaty ułożone są w eleganckie wazony lub bukiety. Kupujący wolą abonamenty, aby zaoszczędzić czas, ponieważ są dostarczane do domu. Nikt nie musi regularnie chodzić na rynek.

Klienci podają preferencje dotyczące tego, czego chcą i ile razy w tygodniu lub miesiącu, w zależności od wymagań, kwiaciarnie wysyłają kwiaty do abonentów. Trend nasilił się w 2021 r. COVID-19 przyczynił się do wzmocnienia tych subskrypcji.

4. Zrównoważony wzorzec zakupów

Zrównoważony rozwój jest przedmiotem zainteresowania w obecnej sytuacji. Ludzie są bardziej zaniepokojeni zmniejszaniem wpływu swojej działalności na środowisko. Klienci wolą kwiaciarnie, które oferują zrównoważone kwiaty. Zrównoważony biznes kwiatowy zyskuje większą promocję na rynku.

Trwałe kwiaty są produkowane mądrze, oszczędzając wykorzystywane zasoby. Pomijanie praktyki jednorazowych toreb plastikowych do pakowania.

5. Minimalistyczny design

Ludzie zawsze uwielbiali prostotę w projektowaniu. Minimalistyczny design to jeden z 5 kwiatowych trendów, które mają wzrosnąć w 2021 roku. Minimalistyczne projekty są bardziej przyzwoite, a ludzie uważają je za bardziej kojące dla oczu. Jest to jeden z najbardziej preferowanych motywów kwiatowych na wesela. Eteryczny minimalizm, białe polne kwiaty, zielone liście, pojedyncze białe kwiaty to tylko kilka minimalistycznych projektów, które zyskują na popularności.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje