niedziela, 21 maja 2023 13:11

Tragiczny wypadek na A4. Nie żyje 9-latek [FOTO]

Autor Mirosław Haładyj
Tragiczny wypadek na A4. Nie żyje 9-latek [FOTO]

Do wypadku doszło w niedzielne południe na A4 (kierunek Rzeszów). Są poszkodowani.

W niedzielne południe na 480. km autostrady A4 (pas w stronę Rzeszowa) - pomiędzy węzłem Brzesko a węzłem Tarnów-Mościce- kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne.

Niestety są osoby poszkodowane. Trwa akcja ratunkowa i reanimacja jednego z rannych. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Zablokowana jest autostrada w kierunku Rzeszowa oraz lewy pas jezdni w kierunku Krakowa - poinfomowała GDDKiA. Na czas lądowania śmigłowca zablokowane były obie jezdnie. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Niestety, 9-letni chłopiec, który z urazem nogi został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, zmarł kilka godzin po zdarzeniu.

Inf. i foto: Tarnów112

Czytaj również:

„Potop w Krakowie”. Na miejscu pracują strażacy
Do interwencji strażaków w związku z wodą płynącą ulicą Łowińskiego doszło w środowy poranek (17 maja). W środowy poranek strażacy zostali wezwani pod wiadukt na ul. Łowińskiego. Przyczyną był płynący ulicą potok, który uniemożliwiał spokojny przejazd kierowcom samochodów. Dzięki pracy strażaków pr…
Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje

Rozrywka