poniedziałek, 5 lipca 2021 10:35

Aplikacja do parkowania – co powinni o niej wiedzieć kierowcy z Małopolski?

Autor Artykuł sponsorowany
Aplikacja do parkowania – co powinni o niej wiedzieć kierowcy z Małopolski?

Wszyscy kierowcy jeżdżący dużo po mieście ceni wygodę i oszczędność czasu. Chcąc ułatwić sobie pewne związane z tym czynności, warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań – usprawniają one m.in. parkowanie. Aplikacja – Kraków to jedno z miast, gdzie się ona przydaje – z odpowiednimi funkcjami to nieoceniona pomoc.

Aplikacja do parkowania – co to takiego?

Aplikacja Pango to – mówiąc w największym skrócie – parkomat w telefonie. Umożliwia uiszczenie opłat za pozostawienie samochodu na płatnym parkingu właśnie za pomocą smartfona. Dzięki sekundowemu naliczaniu kierowca ma pewność, że płaci za rzeczywisty czas postoju, a nie za każdą rozpoczętą godzinę parkowania. Aplikacja – Myślenice to kolejne z miast Małopolski, gdzie takie rozwiązanie jest bardzo pomocne – jest prosta w obsłudze, o przyjaznym dla użytkownika interfejsie.

Aplikacja do parkowania – dlaczego warto z niej korzystać?

W dużych miastach w województwie małopolskim (i nie tylko) jednym z największych wyzwań, z jakimi borykają się kierowcy, jest parkowanie. Aplikacja – Tarnów to również przykład lokalizacji, gdzie się ona przydaje – ma sporo zalet. Przede wszystkim pozwala zyskać na czasie. Wystarczy tu nadmienić, że w centrach dużych miast kierowcy tracą średnio ok. 40 minut dziennie na znalezienie miejsca postojowego. Tymczasem dzięki wspomnianej aplikacji da się je namierzyć bez problemu, ponieważ położenie auta zostaje zapamiętane przez telefon. Jeśli zaś chodzi o sposób naliczania opłat, to nie obowiązują żadne limity kwotowe oraz na czas. Szybkie rozpoczynanie, przedłużanie i zakańczanie czasu parkowania to także ogromny atut aplikacji – wystarczy tylko wybrać stosowny wariant bez konieczności udawania się na parking.

Aplikacja do parkowania – jak jej używać?

Każdy kierowca, który chce korzystać z aplikacji do parkowania, musi w pierwszej kolejności pobrać ją na smartfona i zainstalować, chociaż rejestracji da się też dokonać telefonicznie oraz za pośrednictwem specjalnego formularza elektronicznego znajdującego się na stronie aplikacji.

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje