wtorek, 2 kwietnia 2024 09:54

Artur Kozioł podsumował ostatnie pięć lat wielickiego samorządu

Autor Patryk Trzaska
Artur Kozioł podsumował ostatnie pięć lat wielickiego samorządu

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Artur Kozioł zdecydował się na podsumowanie ostatniej pięcioletniej kadencji. – Ostatnie lata to dynamiczny rozwój infrastruktury edukacyjnej, poprawa komunikacji publicznej czy inwestycje w ekologię – mówił Kozioł.    

Do wyborów samorządowych zostało już zaledwie pięć dni. W tę niedziele mieszkańcy zdecydują o tym kto przez najbliższe lata będzie pełnił mandat w radach gmin, powiatów, miast, sejmikach wojewódzkich, ale również wójtów, burmistrzów czy prezydentów miast. Ostatnie godziny do nowego rozdania to również czas podsumowań dobiegającej końca kadencji.

Na taki krok zdecydował się Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka – Artur Kozioł, który przedstawił swój raport z ostatnich pięciu lat funkcjonowania wielickiego samorządu. – Nadszedł czas na podsumowanie naszych 5-letnich działań, na które umówiliśmy się z mieszkańcami. Zobowiązaliśmy się do realizacji konkretnych zadań i je zrealizowaliśmy. Chcemy Państwu powiedzieć o rzeczach i działaniach, które zostały przez nas wykonane, a także o tych, które dopiero powstaną – mówił włodarz Wieliczki.

Podsumowanie Artura Kozioła na materiale video.

Przypomnijmy, wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. Ewentualna druga tura zaplanowana jest na 21 kwietnia.

Artykuł sponsorowany

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka