niedziela, 9 maja 2021 12:30

Brzeski Mistrz Polski na spotkaniu z burmistrzem

Autor Mirosław Haładyj
Brzeski Mistrz Polski na spotkaniu z burmistrzem

W piątek (7 maja) w gabinecie burmistrza Brzeska Tomasza Latochy odbyło się spotkanie włodarza miasta z mistrzem pływackim Wojciechem Wojdakiem zawodnikiem BOSiR Brzesko.

Na spotkanie przybyli również Marek Dadej prezes klubowy brzeskiego Teamu oraz Marcin Kacer trener naszego mistrza oraz sekcji pływackiej BOSiR.

– To spotkanie to przede wszystkim gratulacje i podziękowania dla Wojtka, gratulacje za osiągnięte wyniki (w ostatni weekend podwójne mistrzostwo Polski), za jego ogromny trud, wysiłek i wyrzeczenia dla osiągnięcia najwyższych celów w pływaniu. Burmistrz Tomasz Latocha potwierdził swoje poparcie oraz poparcie gminy dla działań, które czynią Wojtek wraz z trenerem oraz dla działań, które Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji czyni dla dobra i rozwoju społeczeństwa, a w szczególności dla dobra i rozwoju dzieci i młodzieży

– czytamy na stronie Urzędu Miasta

Brzeski pływak wręczył burmistrzowi pamiątkowa koszulkę i podziękował za wsparcie, jakie dostaje od gminy i jej mieszkańców.

Wojtkowi i trenerowi życzymy wytrwałości w dążeniu do wybranego celu, jakim niewątpliwie w tym roku jest Tokio i igrzyska olimpijskie. Na koniec maja przed Wojtkiem start w zawodach o mistrzostwo Litwy, gdzie zamierza uzyskać minimum olimpijskie.

Inf.: UM Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje