wtorek, 5 września 2023 12:10

Był agresywny i wulgarny. Zapomniał, że jest poszukiwany przez policje

Autor Patryk Trzaska
Był agresywny i wulgarny. Zapomniał, że jest poszukiwany przez policje

Nie tak planował zakończyć podróż pociągiem 25-letni mieszkaniec Grybowa (powiat nowosądecki). Był agresywny, głośno krzyczał, używał wulgarnych słów, zakłócał pracę personelowi i spokój pasażerom. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przewinienia.

Zgłoszenie o awanturującym się w pociągu mężczyźnie funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach otrzymali w piątek (1 września 2023) po godzinie 20.30.

Gdy dotarli na stację kolejową w Bobowej (powiat gorlicki) i wylegitymowali 25-latka, okazało się, że mieszkaniec Grybowa jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione czyny.

Mężczyzna był nietrzeźwy (1,76 promila), agresywny i wulgarny. Swym zachowaniem zakłócał pracę kolejarzy, spokój pasażerów i spowodował opóźnienie pociągu, którym podróżował, za co odpowie w odrębnym postępowaniu.

Został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Następnego dnia został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy.

inf./fot. KMP Nowy Sącz

Gorlice - najnowsze informacje

Rozrywka