środa, 12 lutego 2020 10:58

Catering dietetyczny Kraków

Autor Głos 24
Catering dietetyczny Kraków

Catering dietetyczny w Krakowie jest coraz popularniejszym wyborem nie tylko w czasie okazjonalnych imprez firmowych, ale coraz więcej osób indywidualnych decyduje się na takie rozwiązania, na co ma wpływ wiele składowych czynników. Powodów jest mnóstwo. Jednych interesuje zdrowe jedzenie, drudzy nie znajdują czasu na gotowanie posiłków. Z całą pewnością catering dietetyczny jest idealnym wyborem, jeśli gotowanie nie jest naszą mocną stroną, a nasze umiejętności kulinarnie są limitowane do paru posiłków, które jemy na okrągło.

Dieta pudełkowa wysokiej jakości

Catering dietetyczny w Krakowie lub potocznie zwana dieta pudełkowa ma mnóstwo zalet, które przemawiają za tym, aby na taką usługę się zdecydować. Najważniejsze pozytywne aspekty takiej oferty:

  • codziennie różnorodne posiłki,
  • zbilansowana i smaczna dieta,
  • posiłki z dowozem pod wskazany adres,
  • każdego dnia świeże składniki,
  • opcja eliminacji poszczególnych grup produktów,
  • dieta dostosowana pod indywidualne potrzeby klienta,
  • różne pułapy kaloryczne,
  • niemarnowanie czasu na zakupy i kolejki w supermarketach,
  • pozyskanie czasu, który byłby potrzebny na obróbkę posiłków.

Co więcej, fit-catering PowerMeal posiada w ofercie możliwość doboru diety, tj. dieta paleo, samuraj, standard, sokowa, wege + fish, dla dzieci, do biura, bez laktozy oraz bezglutenowa. Nasz catering oferuje szeroką gamę kaloryczną do wyboru w zależności od diety. Przedział, który jest dostępny, waha się od 1000 kcal do 3500 kcal.

Wybierz dietę w Krakowie, która przyniesie Ci zdrowie i dostarczy wszystko, czego potrzebujesz!

Catering dietetyczny a zdrowie

Za przygotowanie posiłków odpowiadają specjaliści kulinarni i dietetyczni, którzy doskonale wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby dostarczyć jak najwartościowsze posiłki. Komponując dania na każdy dzień, mamy na uwadze wiele zasad, które panują w kuchni. Przykładamy dużą uwagę do produktów, półproduktów, ale także do warunków sanitarnych. Zawsze dostarczamy świeże i najlepsze produkty. Dbamy o naszych dostawców, którzy zawsze robią wszystko, aby dowieźć nam najwyższej jakości żywność. Posiadamy szeroką wiedzę o dietach eliminacyjnych. Przyrządzamy nasze posiłki w taki sposób, aby dieta całościowo dostarczała niezbędnych makroskładników, minerałów i witamin. Gotowanie mogłoby się wydawać łatwym, a wręcz banalnym zadaniem, ale w rzeczywistości jest to branie odpowiedzialności za cudzy system żywienia, czemu wychodzimy naprzeciw, aby przygotowywać pyszne i zbilansowane posiłki. Naszym specjalnym składnikiem jest dokładność i staranność, co sprawia, że nasze posiłki smakują wyśmienicie.

Jak dieta pudełkowa wpływa na zdrowie?

Zbilansowana dieta nazywa się w ten sposób, ponieważ dostarcza naszemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Makroskładniki to inaczej białka, tłuszcze i węglowodany. Idąc głębiej, mikroskładniki to pierwiastki, witaminy oraz minerały, które nasz organizm wykorzystuje w "odpowiednich miejscach" w naszym organizmie. Kiedy mamy wszystkie niezbędne elementy dostarczone, można wtedy zacząć mówić o dobroczynnym działaniu diety. Wiele czynników ma wpływ na nasz stan zdrowia, w tym bardzo dużą rolę odgrywa sposób odżywiania. Znane wszystkim określenie: "Jesteś tym, co jesz" zawiera w sobie dużo prawdy. Często w naszym wyglądzie zauważalne są defekty, które po części mogą być efektem nieodpowiedniego odżywiania, jak np. wypadające włosy, bladość cery, suchość skóry, podpuchnięte i podkrążone oczy, słabe paznokcie czy trudno gojące się rany. Jeżeli zmiany (pozytywne lub negatywne) zachodzą w naszym wyglądzie, to z całą pewnością ma to swoje odbicie wewnątrz organizmu. W przypadku tych negatywnych pogorszeniu ulega ogólne samopoczucie. Najczęstsze objawy to niewyspanie, brak energii, ogólne wyczerpanie.

Oprócz takich podstawowych objawów możemy także odczuwać wszelkiego rodzaju dyskomfort żołądkowo - jelitowy. Pojawić się mogą również problemy z bólami brzucha, bulgotaniem, wzdęciami i nudnościami. Żadnego objawu nie należy lekceważyć, w tym także wszelkiego rodzaju wysypki. Zauważamy tendencję wzrostową, jeśli chodzi o alergie i nietolerancje pokarmowe, które potrafią wykonać naprawdę wiele spustoszeń.

Dobrze zbilansowana dieta może w zadowalającym stopniu poprawić nasze samopoczucie i stan zdrowia. Co ciekawe, posiadamy narządy, które posiadają funkcje samonaprawcze. W takich wypadkach dieta może okazać się jednym z kluczowych naturalnych lekarstw. Z czasem zaczniemy czuć się lepiej, a dolegliwości powinny ulegać znacznej poprawie. Należy jednak pamiętać, że zbilansowana dieta to nie natychmiastowe panaceum. Z minuty na minutę nie zdarzy się cud. Takie holistyczne podejście wymaga cierpliwości, aby dostrzec oczekiwane rezultaty.

Fit dieta - hit czy kit?

W ostatnim czasie zdrowe diety oraz catering (dieta pudełkowa) podbijają serca zainteresowanych tematem osób. Fit świat zdaje się przejmować rynek i nie ma w tym nic złego. Zdrowe odżywianie na pewno nie zaszkodzi, a z czasem przyniesie wiele korzyści nie tylko wizualnych, ale także różnicę w samopoczuciu. W dzisiejszych czasach można zamówić dietę szytą na miarę. Mamy do wyboru również zestawy, które nie zawierają np. glutenu czy laktozy. Dobór diety jest tylko i wyłącznie osobistym wyborem osób ją zamawiających. Zazwyczaj taką dietę zamawia się około 3 dni wcześniej, aby konkretnego dnia mogła się z samego rana znaleźć pod naszymi drzwiami. Taki system żywienia zapewnia ogromną wygodę oraz pozwala na większą wydajność w ciągu. Jest to strzał w 10 szczególnie dla osób, które stawiają na pierwszym miejscu zdrowie lub cele sylwetkowe. Niezależnie od takiego celu (przyrost mięśni lub redukcja tkanki tłuszczowej) mamy pewność dopięcia diety na ostatni guzik. Co więcej, taki system w 100% uwalnia nas od liczenia kalorii przy pomocy różnego rodzaju aplikacji. Zaopatrując się w dietę z firmą PowerMeal, masz gwarancję najlepszego wyboru. Warto odżywiać się zdrowo, ponieważ zdrowia nigdy nie będziemy w stanie odkupić, a lepiej zapobiegać niż leczyć.

Fit diety w Krakowie. Czy warto?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy naszych osobistych potrzeb i punktu widzenia. Firma PowerMeal startuje już od kwoty 35 zł dziennie. Dla kogoś może to być duża kwota, ale biorąc pod uwagę różnorodność posiłków, jakość otrzymanych potraw, dostawę pod same drzwi, oszczędność czasu na przygotowywanie jedzenia oraz brak konieczności robienia zakupów spożywczych, to można założyć, że cena jest bardzo w porządku w stosunku do oferowanych usług. Co więcej, teraz na terenie miasta Kraków i okolic obowiązuje promocja na catering dietetyczny.

Szukasz cateringu dietetycznego w Krakowie? Idealny wybór!

Catering dietetyczny PowerMeal to dużo więcej niż zwykłe zamówienie na dietę. PowerMeal to ludzie, którzy na co dzień łączą kulinarną pasję z wiedzą dietetyczną, wykorzystując przy tym swój potencjał do kreowania oryginalnych i niebanalnych potraw.

Kraków to twoje miasto? To świetna wiadomość, ponieważ Kraków wraz z okolicą znajdują się w obszarze naszych działań. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się stale aktualizowane oferty oraz bieżące promocje.

Promocja dla Krakowa

Jeżeli jesteś mieszkańcem Krakowa, to jesteś szczęściarzem. Zamówienie diety na minimum 15 dni wiąże się z 15% rabatem na catering na zdrowe pudełka z dostawą!

Brzmi przekonująco? To jeszcze nie koniec! Złóż zamówienie na minimum 20 dni, a otrzymasz dodatkowy rabat -3zł/dzień.

NIE PRZEGAP SZANSY I ZAMÓW SWÓJ CATERING DIETETYCZNY JUŻ DZIŚ!

PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ!

Głos24 EXTRA - najnowsze informacje

Rozrywka