środa, 28 lipca 2021 13:40

Oświęcim: Casting do wojennego filmu. Międzynarodowa produkcja

Autor Edyta Sowa
Oświęcim: Casting do wojennego filmu. Międzynarodowa produkcja

Właśnie pojawia się szansa by postawić swoje pierwsze kroki na dużym ekranie. Na razie nieco w cieniu, ale na początek może dobre i to? Chcesz zabłysnąć w międzynarodowej produkcji, chcesz zobaczyć pracę na planie i spełniasz warunki – drzwi do kariery stoją otworem!

Studio MKM poszukuje statystów, którzy wcielą się w postacie żołnierzy i oficerów niemieckich, ale także więźniów. Poszukiwani mężczyźni wiek:  16-50 lat. Zdęcia będą odbywać się w Oświęcimiu w dniach 4 sierpnia – 30 września. Stawki ustalane będą indywidulanie.

Zgłoszenia z dopiskiem FILM zawierające: imię i nazwisko, AKTUALNE (zrobione dzisiaj) zdjęcie twarzy i sylwetki, miejscowość oraz numer telefonu prosimy przesyłać na maila: adam@mkmstudiofilm.pl

Produkcja w której będziecie mogli wziąć udział to kooprodukcjia polsko-brytyjska reżyserowana przez Jonathana Glazera, twórcę nagradzanego (Złoty Glob dla Bena Kingsleya, nominacja BAFTA - Nagroda im. Alexandra Kordy dla najwybitniejszego brytyjskiego filmu roku) filmu Sexy Beast (2000), Narodzin (2004) czy Pod skórą (2013) ale również teledysków Radiohead czy Jamiroquai .

Studio MKM to agencja castingowa, działająca na terenie całej Polski, poszukuje statystów ale również epizodystów do filmów, reklam i teledysków

Zostań statystą! / foto. materiały prasowe
Casting Studia MKM/ foto. materiały prasowe

fot. ilustracyjna

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje